Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Poliitnaelad
Täna
admin kirjutas
Kodanikuliikumise Ein Prozent ehk aktivist Volker Zierke leiab, et tänapäeval nimetatakse natsideks väga kergekäeliselt kõiki, kes pagulastesse kriitiliselt suhtuvad. «Me pole äärmuslased ja ei taha riiki kukutada. Mõni meie vaade on radikaalne, kuigi see pole iseenesest halb,» räägib noorteorganisatsiooni Identitäre Bewegung esindaja Daniel Fiß. Ta leiab, et vasakpoolsete juhitud riigis toimub süstemaatiline parempoolsete allasurumine: «Saksamaal võid sa end vabalt vasakpoolseks nimetada. Kui ma... vaata rohkem end aga parempoolsena defineerin, mõistetakse mind hukka. Selle pärast meid kardetaksegi, et me vallandame ühiskonnas demokraatliku vastandumise.»
6 tundi tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
2 päeva tagasi
admin kirjutas
“Muuhulgas käis artiklist läbi Eerik Heldna nimi. Kas keegi on uurinud põhjalikumalt tema tegemisi? Ta näiteks lahkus ametikohalt KAPO-s väga järsku ilma selge põhjendusega. Võib-olla on tema lahkumise taha midagi enamat? Teda natuke teades võin öelda, et ta on väga kättemaksuhimuline, järjekindel ega kõhkle võimu kuritarvitamast, et oma tahtmist saada. Tema on kindlasti keegi, kellele kunagi ei tohiks võimu anda,” räägib kodanik.
2 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Peeter Espak:
"Oleme praegu olukorras, kus eri vaatenurkadest ründab Eesti identiteeti peaaegu samadel alustel nii Kremli propaganda idast kui ka ideologiseeritud humanitaarteadus läänest. Kahe ideoloogilise tule vahel iseendaks jäämine määrab ära ka selle, kas Eesti kultuur ja riik jäävad püsima. "
3 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
Värskemad uudised
IRLi poliitik: meenutan Jaak Madissonile, et Eesti keelepoliitika ongi Isamaa kujundatud, probleem on kümne küünega vastu sõdiv Keskerakond.
09.07.2018
 
Värskemad artiklid
Kelle käes on ENSV KGB koputajate toimikud? Kuidas dokumendid Eestist välja viidi? Delfi avaldab kolmanda ja viimase osa kirjastuse Varrak uuest raamatust “ENSV KGB tegevuse lõpetamine”, mille autoriks on Harri Mägi, kes heidab pilgu terroriorganisatsiooni kulisside taha.
17.06.2018
 
Blogid

VALITSUS ON JUBA AASTAID JÄRJEKINDLALT RAKENDANUD NIINIMETATUD „ÕHUKESE RIIGI“ STRATEEGIAT KOOS SUHTUMISEGA, ET „KÕIK PROBLEEMID LAHENEVAD ISEENESEST, ISEREGULATSIOONI KORRAS.“ SELLISE SUHTUMISE TULEMUSENA PEAME TÕDEMA, ET SISERIIKLIK JULGEOLEK POLE OLNUD
admin 17.04.2018 0 112
Foorumi postitused
Avalikud videod
värskemad
Avalikud fotod
värskemad
Värskelt lisatud viited
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018 0 comments From admin
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018 0 comments From admin
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tegemist on sama absurdilõhnalise (nime poolest vähemalt) meediateosega kui näiteks BH Russland (Berline…
18.04.2018 0 comments From admin
Avalikud sündmused
Featured
Empty
Tegevused
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018
0
Tagatuba

 

 

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele. Täpsemalt loe rubriigist "Meist".

Samast rubriigist leiad ka viite Tagatuba FM  lehele, kus esialgu saab kuulata vaid salvestatud saateid.

Lehe alumisest menüüst vali Language alt keeleks eesti keel, mis muudab olulise osa portaalist eestikeelseks!

 

Avalikud küsitlused
By admin 17.04.2018
By admin 17.04.2018
Members
värskemad
Tarkuseterad
"Eesti sõdur on pannud oma pea ümber närtsimata pärja mehise vapruse hiilgavatest tegudest ja oma kangelastegude läbi meie rahvale helkiva mineviku loonud, mida ükski võim maailmas temalt ei saa riisuda. "

"Nimed marmortahvlil III"

Lühidalt
admin: Kulukas viga? Rahandusminister avastas, et töövõimereform ei olegi enamikke töövõimetuid imekombel "terveks" teinud
5d tagasi
admin: Poola teatas, et blokeerib kõik EL-i sanktsioonid Ungari vastu.Poola teatas, et on vastu igasugustele Euroopa Liidu sanktsioonidele mõttekaaslase Ungari vastu, keda süüdistatakse Euroopa Liidu demokraatiareeglite rikkumises
5d tagasi
admin: Endine peaminister, Reformierakonna juhatuse liige Taavi Rõivas ütles, et suure tõenäosusega kandideerib ta Euroopa Parlamendi valimistel.
5d tagasi
admin: Augusti alguses lubas endine Eesti panga nõukogu esimees kandideerida EKRE-ga riigikogusse, kuid siis loobus selles. Kirjas Mart Helme ütleb Männik, et ta austab Helmet, kuid arvestab rohkem pere ja teiste inimestega ning seda ei tuleks näha nõrkusena.
3d tagasi
admin: USA ametivõimud alustasid uurimist seoses Danske Banki Eesti filiaalis toimunud rahapesuga, kirjutas väljaanne The Wall Street Journal (WSJ) reedel anonüümsetele allikatele viidates.
3d tagasi
admin: Eesti riik on kaotanud kolme aasta jooksul Läti piiril enam kui 275 miljonit eurot potentsiaalset maksutulu.
3d tagasi
Olulisemad uudised
Olulisemad artiklid
Meid leiad ka:
https://twitter.com/teineeesti https://www.facebook.com/portaalTeineEesti/
Maailmakaart
Uudistekiri
Nõustu, kui soovid, et Tagatuba saadaks Sinu e-postile teavet värskete artiklite, blogide ja muu kohta.
Rahvusliku Eesti eest!

                  

§ 1.   Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.

  Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu.

EESTI VABARIIGI PÕHISEADUS