Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Timeline
Yesterday
admin wrote
«Vastavalt Eesti vabariigi kodakondsuse seadusele omandab laps Eesti kodakondsuse, kui tema sündimise ajal vähemalt üks tema vanematest on Eesti kodakondsuses. Jaak Valge selgituse kohaselt puudus Eesti kodakondsus nii Anvelt riigikukutajatest ja kommunistidest vanaisadel Jaan Anveltil ja Richard Majakul kui ka väga suure tõenäosusega nende abikaasadel. Valge hinnangul ei saanud seetõttu kodakondsust olla ka Nõukogude Liidus sündinud Andres Anvelti vanematel Jaanil ja Rosal,» ütles Põlluaas.
Põlluaas... vaata rohkem märkis, et kui sünnijärgne kodakondsus vormistati Andres Anveltile valeandmete alusel, tuleb see seaduse kohaselt tühistada.
18 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Ameerika Ühendriikide diplomaat hoiatas, et Saksamaa otsus jätkata Läänemere põhja Venemaalt lähtuva gaasijuhtme Nord Stream 2 ehitamist võib tuua kaasa USA sanktsioonid.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kriis tegi puust ja punaselt selgeks, kui palju oleme siiani lootnud õnnele. Tallinna tehnikaülikoolis valminud raport kinnitab, et ID-süsteemide täie kindlusega toimimise jaoks jääb puudu nii kompetentsi kui ka süvateadmistega spetsialiste. Pahatihti on Eestis mõnes ID-kaardiga seotud valdkonnas üksainus ekspert. Mis saanuks siis, kui ID-kaardi kriisi ajal oleks selle ainsa eksperdiga midagi juhtunud?
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Tuntud ettevõtjad hakkavad riiki reformima: Eesti riik ei ole katki, kuid vajab tõsist uuenduskuuri.
5 days ago
 
Latest Articles
President Ilves kutsus ühes oma kunagises jõulutervituses olema sallivamad ja hoolivamad ning lõppevast aastast rääkides muretses sellepärast,et levima on hakanud halvustav suhtumine oma riiki… Kahjuks ei kõla need sõnad mehe suust, kes ise kasutab hämaraid skeeme riigilt raha saamiseks (Ärma talu kasutamine presidenditaluna, ekspresidendiproua hüvitise temaatika jne.) ning kelle otsused on kohati kummalised ja arusaamatud,just kõige siiramalt.
11.04.2018
 
1
Blogs

VALITSUS ON JUBA AASTAID JÄRJEKINDLALT RAKENDANUD NIINIMETATUD „ÕHUKESE RIIGI“ STRATEEGIAT KOOS SUHTUMISEGA, ET „KÕIK PROBLEEMID LAHENEVAD ISEENESEST, ISEREGULATSIOONI KORRAS.“ SELLISE SUHTUMISE TULEMUSENA PEAME TÕDEMA, ET SISERIIKLIK JULGEOLEK POLE OLNUD
admin 17.04.2018 0 7
Forum Posts
Public videos
latest
Public photos
latest
Recently Added Sites
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018 0 comments From admin
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018 0 comments From admin
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tegemist on sama absurdilõhnalise (nime poolest vähemalt) meediateosega kui näiteks BH Russland (Berline…
18.04.2018 0 comments From admin
Public Events
Featured
Empty
Outline
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018
0
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018
0
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tege…
18.04.2018
0
Tagatuba

 

 

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele. Täpsemalt loe rubriigist "Abiks".

Lehe alumisest menüüst vali Language alt keeleks eesti keel, mis muudab olulise osa portaalist eestikeelseks!

Tagatuba FM playeri leiad lehe ülaosa vasakust nurgast!

Public polls
By admin 17.04.2018
By admin 17.04.2018
Members
latest
Quotes
"Vabadussõda jätkub praegu. Küll erinevamates ja keerulisemates ajaloolistes tingimustes kui eelmine. Mitte orjade kari, mitte palgasõdurid, vaid väike kaine põhjamaine rahvas võitleb praegu oma eluruumi, oma vabaduse eest. On raske laim ja solvamine kui keegi ütleb või mõtleb teisiti. "

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Venemaa president Vladimir Putin avab täna silla Edela–Venemaa ja Krimmi vahel, võimaldades maanteed mööda annekteeritud poolsaarele jõuda ilma, et peaks läbi sõitma Ukrainast.
5d ago
admin: Keskkriminaalpolitsei teostab menetlustoiminguid Tallinna Sõle spordikeskuses, toimingute läbiviimiseks on kinni peetud spordikeskuse juht Toomas Ristlaan.
4d ago
admin: Kohalikud venelased kurdavad: padueestlasi leidub isegi Lasnamäel ja Ida-Virumaal! Poliitikud on süüdi, et eestlased vene keelt ei oska
4d ago
admin: Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid (Keskerakond) kirjutas sotsiaalmeedias, et Sõle spordikeskuse juhataja Toomas Ristlaane kinni pidamine ei tulnud talle üllatusena. Kaljulaidi sõnul peab Keskerakond tegema juhtunust väga tõsised järeldused.
4d ago
admin: Ameerika Ühendriikide diplomaat hoiatas, et Saksamaa otsus jätkata Läänemere põhja Venemaalt lähtuva gaasijuhtme Nord Stream 2 ehitamist võib tuua kaasa USA sanktsioonid.
2d ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
Meid leiad ka:
https://twitter.com/teineeesti https://www.facebook.com/portaalTeineEesti/
World Map
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.