Timeline
Today
admin wrote
„Huumori kaudu, sarkasmivõtmes või groteskis, on võimalik käsitleda paljusid ühiskondlikke valupunkte, aga meilgi on juba märgatavad tendentsid, kuidas ülim poliitkorrektsus matab nii vaba diskussiooni kui ka huumori,“ mõtiskleb peaprokurör Andres Parmas.
42 minutes ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
«Riigil on aktiivne kohustus tagada kõikide põhiõiguste- ja vabaduste kaitse. Sõnavabadus kehtib põhimõttes ka valele ja ka olukorras, kus öeldu ei ole meelepärane, teisalt on sõnavabaduse piiriks teise inimese inimväärikus ning teised põhiõigused. Seega algab põhiõiguste tagamine pihta meist endast,» rõhutas Härmand ja lisas, et karistamine peaks olema alati viimane võimalus.
an hour ago 0 likes 0 comments 0 comments
9 days ago
admin wrote
„Kui riigikohus peaks välja tulema lahendusega, mis selle [pensioni]reformi sisult nurjab, siis poliitiliselt järgmine etapp on see, et kogu teine sammas likvideeritakse,“ teatas rahandusminister Martin Helme teisipäeval. Seda ettepanekut ei toeta pangad, mis on olnud juba samba vabatahtlikuks tegemise vastu. Samuti on selle suhtes skeptilised EKRE koalitsioonipartnerid.

9 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Pühapäeva lõunal jätkub Brüsselis Euroopa Ülemkogu, kus Euroop Liidu riikide juhid püüavad kolmandat päeva järjest kokku leppida 1,1 triljoni euro suuruse seitsmeaastase eelarves (MFF) ja 750-miljardilise majanduse taastamisfondis. Saksa kantsler Angela Merkel hoiatas, et kokkulepe võib jääda sündimata.
19.07.2020
 
Siseminister Mart Helme ütles, et kaitseliit on "tore ja vajalik organisatsioon", aga sellel on kaitse-, mitte sisejulgeoleku tagamise ülesanded, ning seda peaks meeles pidama ka kaitseminister, kui ta siseministri plaane kritiseerib.
14.07.2020
 
Latest Articles
Riigikogulaste soov istuda mitmel toolil korraga, on sellest hetkest kui see võimalus kaotati, säilinud. Võiks ju naiivselt arvata, et neid innustab leegitsev soov midagi kohaliku elu heaks ära teha, kuid kaldume siiski palju praktilisemate põhjuste poole.
19.07.2020
 
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
15.12.2019
 
1
Blogs

  Valitsus on järjekindlalt rakendanud nn. „õhukese riigi“ strateegiat koos põhimõttega,et kõik probleemid lahenevad „iseregulatsiooni“ korras. Kahjuks ei toimi see avaliku korra ja turvalisuse valdkonnas,sest selles nii tundlikus teemas tähendab selline
admin 19.07.2020 0 31

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 667
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
From admin
 11.10.1894 sündis Vabadussõja üks suuremaid kangelasi leitnant Julius Kuperjanov
11.10.2019 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
 3. jaanuaril 2020 kell 10:30 möödub täpselt sada aastat relvarahu kehtima hakkamisest Vabadussõjas. Relvad toona uuesti kõnelema ei hakanud ning kuu aega hiljem, 2. veebruaril 1920 kirjutati alla Tartu rahuleping, mis avas tee Eesti Vabariigi rahvusvahelisele tunnustamisele.
03.01.2020 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
03:24
Tänavail naeratavad plakatid lehvivad Valimised on tulnud meil taas Täna veel lahkesti kõike meile lubavad Homme ununend ja plakat on maas Valige mind sest n...
24.07.2020
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

-------------------------------------------------------------------

...viitas Euroopa Inimõiguste Kohtu praktikale, mille kohaselt lähevad väljendusvabaduse kaitse alla ka sellised eneseväljendused, mis ründavad, šokeerivad ja häirivad riiki või mõnda selle sektorit.

---------------------------------------------------------------------

Demokraatlikku poliitilist kultuuri iseloomustavad järgmised tunnused:
– poliitiliste subjektide ja ideede mitmekesisus, poliitiline pluralism;
– tolerants teistsuguste inimeste, alternatiivsete vaadete ja erinevate kogukondade suhtes ning valmisolek vastakate huvide ja arvamuste ilmnemiseks

-------------------------------------------------------------------

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

 

Tagatuba FM

 

Autahvel

 

Jevgei Ossinovski: „Üllatavalt suur osa valijaist on täitsa totud“

 

EOK presidendina jätkav Urmas Sõõrumaa: mind saanuks maha võtta ainult looja ja Kapo!

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Eesti sõdur on pannud oma pea ümber närtsimata pärja mehise vapruse hiilgavatest tegudest ja oma kangelastegude läbi meie rahvale helkiva mineviku loonud, mida ükski võim maailmas temalt ei saa riisuda."

"Nimed marmortahvlil III"

Shoutbox
admin: ​Kredexi juhatuse esimees Lehar Kütt esitas nõukogule avalduse juhatusest tagasi astumiseks ning lahkub 4. oktoobril ametist; uue juhatuse liikme leidmiseks kuulutatakse konkurss välja lähiajal.
2d ago
admin: Politsei tegi kindlaks inimesed, kes kraapisid Tallinnas Maarjamäel asuvale kommunismiohvrite memoriaalile viisnurki, kuid kuna tegemist oli alaealistega, siis kriminaalmenetlus lõpetati, kirjutab ERRi uudisteportaal.
2d ago
admin: Rakveret tabas taas lärmavate ja lagastavate noorte nuhtlus Rakvere promenaadi koristaja tööpuuduse üle kurta ei saa: näiteks teisipäeva õhtul jättis kümnepealine noortekamp endast maha lasu krõpsupakendeid, suitsukonisid ja muud prahti. Sama kordub pea iga päev.
2d ago
admin: Pettusega vahele jäänud nõuavad ikka toetust Eestis kestab juba aastaid pentsik kohtuvaidlus, kus Kaavere Kaubandus nõuab PRIA-lt ligi kahe miljoni euro suurust toetussummat. Asja teeb huvitavaks see, et firma taga olevad mehed on seotud Eesti ajaloo suurima PRIA-pettusega. Lugu ise on lihtne: 2012. aasta mais esitas Kaavere Kaubandus PRIA-le sigade ja veiste tapamaja rajamiseks vajaliku raha saamise taotluse. Taotletud summa oli 1,9 miljonit eurot. PRIA ütles ei. Seepeale mindi kohtusse.
2d ago
admin: Suurpankade hoiuseintressid on pea olematud, hoiuste maht aga kasvab
2d ago
admin: Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder välistab tema erakonna lahkumise praegusest valitsuskoalitsioonist Keskerakonna ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE), viidates, et sellisel juhul saaks liiga suure võimu Reformierakond.
2d ago
admin: "Kõike tegevused, mis vastavad EL-i seadusele, rahvusvahelisele seadusele ja mida viivad läbi Euroopa ettevõted, on õiguslikud. Ja nende vastu sanktsioonide kehtestamine seetõttu on küsitav," selgitas Simson. Sama kinnitas Saksamaa välisminister Heiko Maas teisipäeval Moskvas, kus ta kohtus oma Venemaa kolleegi Sergei Lavroviga. Kohtumisel arutati gaasitoru valmimise üksikasju.
2d ago
admin: Tanklaketid proovisid hinda edutult tõsta 13. juulil, kus diislikütuse hind kerkis pooleks tunniks 1,049 euroni. Kütusemüüjad langetasid hinnad aga endisele tasemele vähem kui tunni möödudes, samal ajal tõstetud bensiinihind jäi püsima.
2d ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.
ILM.EE