Timeline
2 days ago
admin wrote
Ajal, mil tulihingelised abielu pooldajad ja abielluma sundijad arutavad, kas abielu tohib sõlmida ainult mehe ja naise vahel või on selleks veel teisi võimalusi, ei ole arutlejad märganud, et abielu kui institutsioon on surnud. See on kasutu ja on kolinud ajaloo prügikasti, kui ahistav piirang elada nii, nagu inimene päriselt tahab.
Janek Mäggi
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
admin wrote
Teaduslike uuringute põhjal on LGBT-inimeste osakaal inimpopulatsioonis neli-viis protsenti. Teaduses ei ole üheselt domineerivat arusaama homoseksuaalsuse põhjustest, kuid enam-vähem üksmeelel ollakse selles, et see on segu inimese geneetikast, hormonaalsüsteemist ja keskkonna mõjust.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Elupõline giid OTT SANDRAK: Eestis kujundatakse hindu jõuka välismaalase järgi. Mujal arvestatakse sisemaise kundega
Meil justkui kõikjal, kus välismaalasi liigub, nähakse oma kundena välismaalast, kes raha ei loe ja kelle meelest Eesti peaks olema jube odav. Olgem ausad: lätlase meelest ei ole meil odav, leedulase meelest veel vähem, tšehhi meelest veel-veel vähem. Isegi soomlaste jaoks ei ole me enam see odav maa, millest legende räägitakse. Tegelikult me oleme muutunud kalliks välismaaks.... loe rohkem Mitte rikkaks, aga kalliks. Need hinnad, mis meie põhilistes turismikohtades on – Tallinnas eesotsas vanalinnaga, aga mingil määral käib see ka Kuressaare, Haapsalu ja mitme teise koha kohta... Silmas peetakse ennekõike jõukat välismaalast ja vastavalt sellele kujundatakse hindu, toitlustuses, majutuses. See loomulikult ei soodusta mingit siseturismi.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Perearst Karmen Joller EKRE tipp-poliitikutele: päriselus mõistetakse Sinusuguseid vanglasse
3 days ago
 
Eesti Posti nõukogu teeb äride eraldamiseks juhtkonnas vangerdusi Eesti Posti uue nõukogu juhi Sten Soosaare senisele karjäärile heidab varju aastatetagune pistiseskandaal, mis lõpetati tema suhtes oportuniteediga. Nimetamiskomitee juht Kaido Padar kinnitab, et oli Soosaart nõukokku valides juhtumist teadlik ja usub, et „igale inimesele tuleb anda uus võimalus". Loe lähemalt: https://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-posti-noukogu-teeb-aride-eraldamiseks-juhtkonnas-vangerdusi?id=90887959
30.08.2020
 
Latest Articles
Ma arvan, et ma ei olnud ainus, kes ärkas 10.oktoobri 2014.a hommikul teistsuguse inimesena teistsuguses Eestis. Pidanuks olema palju tolerantsem ja mõistvam, kuid miks ma seda ei tundnud? Miks tekkis selle asemel minusse viha ning raev?
3 days ago
 
Riigikogulaste soov istuda mitmel toolil korraga, on sellest hetkest kui see võimalus kaotati, säilinud. Võiks ju naiivselt arvata, et neid innustab leegitsev soov midagi kohaliku elu heaks ära teha, kuid kaldume siiski palju praktilisemate põhjuste poole.
19.07.2020
 
1
Blogs

  Valitsus on järjekindlalt rakendanud nn. „õhukese riigi“ strateegiat koos põhimõttega,et kõik probleemid lahenevad „iseregulatsiooni“ korras. Kahjuks ei toimi see avaliku korra ja turvalisuse valdkonnas,sest selles nii tundlikus teemas tähendab selline
admin 19.07.2020 0 98

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 732
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
From admin
 11.10.1894 sündis Vabadussõja üks suuremaid kangelasi leitnant Julius Kuperjanov
11.10.2019 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
 3. jaanuaril 2020 kell 10:30 möödub täpselt sada aastat relvarahu kehtima hakkamisest Vabadussõjas. Relvad toona uuesti kõnelema ei hakanud ning kuu aega hiljem, 2. veebruaril 1920 kirjutati alla Tartu rahuleping, mis avas tee Eesti Vabariigi rahvusvahelisele tunnustamisele.
03.01.2020 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
11:18
English subtitles available. Estonia katastroofi osas on väga palju lahtiseid küsimusi. Kuhu kadusid 10 päästetud töötajat? Miks on näha manipuleeritud vrakk...
2 days ago
0
3 days ago
0
03:29
03:42
01.10.2020
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Meil on kõrini, et öeldakse ette, mida me peame ja tohime mõelda, öelda või teha. Meile ei sobi, et rahvuslus on muudetud millekski häbiväärseks ja taunitavaks. Me ei kavatse vaikida, kui meie iseseisvus vahetatakse eurode vastu. Me armastame oma rahvust, riiki, isamaad, kuid ei armasta neid poliitikuid ja valitsejaid, kes üritavad seda kõike maha müüa, kes käituvad hävitajatena. Me austame oma riiki, kuid ei austa neid, kes seda juhivad omakasupüüdlikel eesmärkidel.

Me ei järgi peavoolumeediat ja -poliitikat, vaid ütleme seda, mida arvame!

Kui soovid meiega koostööd teha, siis võta ühendust menüüst "Kontakt" vormi kaudu või E-posti : teiseeestieest@gmail.com kasutades.

Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

-------------------------------------------------------------------

...viitas Euroopa Inimõiguste Kohtu praktikale, mille kohaselt lähevad väljendusvabaduse kaitse alla ka sellised eneseväljendused, mis ründavad, šokeerivad ja häirivad riiki või mõnda selle sektorit.

---------------------------------------------------------------------

Demokraatlikku poliitilist kultuuri iseloomustavad järgmised tunnused:
– poliitiliste subjektide ja ideede mitmekesisus, poliitiline pluralism;
– tolerants teistsuguste inimeste, alternatiivsete vaadete ja erinevate kogukondade suhtes ning valmisolek vastakate huvide ja arvamuste ilmnemiseks

-------------------------------------------------------------------

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

 

Tagatuba FM

Autahvel

 

Jevgei Ossinovski: „Üllatavalt suur osa valijaist on täitsa totud“

 

EOK presidendina jätkav Urmas Sõõrumaa: mind saanuks maha võtta ainult looja ja Kapo!

 

„Üks hetk leidsin ennast riigist, mille praegune koalitsioon tegeleb päevast päeva muu hulgas naiste, noorte, vähemuste, välistudengite, võõrtööliste ja kohalike tööandjate alandamisega."  Sveta Grigorjeva

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Eesti sõdur on pannud oma pea ümber närtsimata pärja mehise vapruse hiilgavatest tegudest ja oma kangelastegude läbi meie rahvale helkiva mineviku loonud, mida ükski võim maailmas temalt ei saa riisuda."

"Nimed marmortahvlil III"

Shoutbox
admin: Hispaania kehtestas kuni mai alguseni üleriigilise eriolukorra
2d ago
admin: Alkoholi müügipiirangust jäi väheks, kohe tuleb öine joomispiirang Valitsus kavatseb karmistada alkoholiseadust, nii et lisaks alkohoolsete jookide müügipiirangutele meelelahutuskohtades ja toitlustusasutustes saab kehtestada ka alkoholi tarbimise piiranguid.
2d ago
admin: Itaalia karmistab koroonapiiranguid Itaalia peaminister Giuseppe Conte karmistas mitme maakonna vastasseisust ja tänavaprotestidest hoolimata pühapäeval üleriigilisi koroonapiiranguid, sest riigis tuvastati rekordarv nakkusjuhte.
2d ago
admin: Tallinna ringkonnakohus tühistas Harju maakohtu otsuse, millega ei vabastatud vanglast naisele raskeid kehavigastusi tekitanud meest enne tähtaega.
Yesterday
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
ILM.EE
Tagatuba

Portaali haldab MTÜ Tagatuba Meedia Registrikood: 80587054