Timeline
3 days ago
admin wrote
Kindlasti oskan ma riigist või Rootsi pangast paremini hinnata, mida on mul oma rahaga mõistlikum ette võtta ja millal.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
"Me seisame traditsiooniliste väärtuste, pereväärtuste eest nii Euroopa Nõukogus kui Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioonis (OSCE) vastustades katseid õõnestada traditsioonilist arusaamist perekonnast, jumala poolt antud arusaamist perekonnast ning sundida peale neoliberaalseid lähenemisi, mis lõhuvad iga tsivilisatsiooni moraalseid aluseid, sealhulgas ka Euroopa tsivilisatsiooni," rääkis Lavrov neljapäeval ülevenemaalisel noorte haridusfoorumil esinedes.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Inimesi ei saa süüdistada selles, et neil pole finantskirjaoskust tekkinud. Kui ikka paljudel kuu lõpus pole raha ja sissetulekud on väikesed, siis investeerimise vastu huvi tundmine tunduks nagu... kummaline asendustegevus.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Forum Posts
Public photos
latest
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

Quotes
"For a community to be whole and healthy, it must be based on people's love and concern for each other."

Millard Fuller

Shoutbox
admin: Aprillis esitas Cambridge Analytica skandaali paljastanud Briti ajakirjanik Carole Cadwalladr „Silicon Valley jumalatele“ väljakutse, öeldes, et kui nad ei võta vastutust, ei ole tulevikus enam võimalik korraldada vabasid ja ausaid valimisi.
Yesterday
admin: Jaak Madison süüdistas nimelt Elmar Vaherit Hannes Rummi joobes juhtimisega vahele jäämise kinnimätsimises ning püstitas küsimuse, miks küll mõni kodanik pääseb säärastes olukordades ilma karistuseta, teised aga saadetakse trellide taha.
Yesterday
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.