Timeline
2 days ago
admin wrote
Riigikontrolör: milleks e-riigile täiskohaga klikkija?
Riigikontrolör Janar Holmi sõnul kipub Eesti seadusandluse häda olema see, et millegi lihtsustamise tähe all muudetakse kõik hoopis keerulisemaks. Nii on läinud näiteks riigihangete ja e-riigi teenustega.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
8 days ago
admin wrote
Tallinna kesklinnas BMWga suuravarii põhjustanud Oliver Kobing andis märtsi alguses toimunud kohtuistungil mõista, et ta on vaene tudeng, mistõttu pole tal võimalik tal võimalik kannatanutele kahju ja menetluskulusid hüvitada. Tema kriminaalhooldaja pakkus kohtule välja, et asjaolusid arvestades võiks Kobingi vangi saata. Harju maakohus otsustas ta siiski vabadusse jätta.

8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Seda, et eestlased võtaksid ukrainlaste töö üle, peab ta ebatõenäoliseks. „Eestlased ei oska ja ei viitsi tööd teha – selles on probleem –, ukrainlased on enamasti sellised inimesed, kelle oskused on pikkade aastatega omandatud – on nad siis plaatijad, puusepad või maalrid,” märkis Varov. Tema sõnul on neil ka palju eestlasi tööl, kuid vähestel on need oskused, mis on ukrainlastel.
Meisterviimistlus OÜ juhataja
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Eesti kaitseväele ostetakse 30 miljoni euro eest uued kuulivestid. Riigi kaitseinvesteeringute keskus kuulutas esmaspäeval välja 30 miljoni euro suuruse rahvusvahelise hanke ballistilise kaitsega taktikalise kandesüsteemi hankimiseks.
04.02.2020
 
Latest Articles
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
15.12.2019
 
1
Blogs

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 380
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
From admin
 11.10.1894 sündis Vabadussõja üks suuremaid kangelasi leitnant Julius Kuperjanov
11.10.2019 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
 3. jaanuaril 2020 kell 10:30 möödub täpselt sada aastat relvarahu kehtima hakkamisest Vabadussõjas. Relvad toona uuesti kõnelema ei hakanud ning kuu aega hiljem, 2. veebruaril 1920 kirjutati alla Tartu rahuleping, mis avas tee Eesti Vabariigi rahvusvahelisele tunnustamisele.
03.01.2020 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
02:50
Video: Daniel Sõnad: Lennart Muusika: Gert ja Martti
09.02.2020
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

Autahvel

Pildiotsingu mart järvik tulemus

Järvik: ega ma "lutikat" näinud ei ole, aga aparatuur tuvastas

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Peame, niipalju kui jõuame, igasugusele võõrale kultuurile vastu panema, sest ainult omakultuuri kaudu oleme vaimselt iseseisvad."

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Ligi kaks kolmandikku ettevõtteid prognoosib tegevuse ajutist peatumist
2d ago
admin: Kriis muutis Rumeenia «nähtamatute» kodutute elu veelgi kibedamaks Rumeenia pealinna Bukaresti mahajäetud tänavatel ei ole võimalik piirangute ajal enam toitu leida. Sealsed kodutud seisavad silmitsi hoopis solvangute ja veelgi sügavama isolatsiooniga.
2d ago
admin: Koroonaviirus mõjutab palju ka majandust, mistõttu on mitmed spordiklubid palunud mängijatel nõustuda palgakärpega. Kui näiteks Saksamaal on mõnes tiimis nii ka läinud, siis Hispaania gigandi FC Barcelona jalgpallurid saatsid palve pikalt.
2d ago
admin: Terviseamet: lisandus 37 positiivset juhtu, kokku on Eestis 575 nakatunut
2d ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
Tags
Articles
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.
ERR uudised