Timeline
Today
admin wrote
Ginter ja Jõks soovitavad küsida riigikohtult, kuidas tõlgendada põhiseadust koostoimes Euroopa Liidu õigusega. Võibolla tekiks kohtul siis mitte ainult võimalus vaid ka kohustus välja öelda, mis osa see osa on, mida võib end iseseisvaks pidav riik loovutada ja mis osa on nn tuumikpädevus, mida me ei või loovutada ei Euroopa Liidule ega kellelegi teisele. Küllap on vaja sõnaselgelt ka see välja öelda, milline on kaitseklausli tähendus, kuidas korraldada, et deklareeritud arusaamad, aated, lepped... loe rohkem ja praktika oleks kooskõlas.
14 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Poliitikud ei vaevu enam varjamagi, et peavad ennast lihtrahvast tunduvalt võrdsemaks. Eesotsas presidendiga, kes nautis aasta lõpul Šveitsi suusaradu, ehkki välisministeerium soovitas vältimatu vajaduseta mitte reisida. President ei näinud selles probleemi, sest välisreisid polnud ju keelatud.
2 days ago 1 likes 0 comments 0 comments
4 days ago
admin wrote
Muudatuste elluviimiseks üritatakse sageli laiendada isiklikke kogemusi riigi tasandile, kuid selline lähenemine ei võta arvesse traditsioonide kujunemise põhjusi ega ajalugu. Suures pildis ei tohiks olla küsimus selles, milline on kellegi isiklik arvamus, seksuaalne sättumus või peremudel. Küsimus on selles, kuidas me suhtume väljakujunenud tavadesse ning milliseid traditsioone võiksime hoida oma riigis.
4 days ago 1 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Sandra Vabarna hakkab arengutreeneriks: ükskõik, mis etapis elus oled, alati saab astuda sammu edasi
12.12.2020
 
VALIMISTULEMUSED | Biden või Trump? Jälgi USA presidendivalimiste tulemuste saabumist osariikide kaupa!
04.11.2020
 
Perearst Karmen Joller EKRE tipp-poliitikutele: päriselus mõistetakse Sinusuguseid vanglasse
24.10.2020
 
Latest Articles
Ma arvan, et ma ei olnud ainus, kes ärkas 10.oktoobri 2014.a hommikul teistsuguse inimesena teistsuguses Eestis. Pidanuks olema palju tolerantsem ja mõistvam, kuid miks ma seda ei tundnud? Miks tekkis selle asemel minusse viha ning raev?
24.10.2020
 
Blogs

  Valitsus on järjekindlalt rakendanud nn. „õhukese riigi“ strateegiat koos põhimõttega,et kõik probleemid lahenevad „iseregulatsiooni“ korras. Kahjuks ei toimi see avaliku korra ja turvalisuse valdkonnas,sest selles nii tundlikus teemas tähendab selline
admin 19.07.2020 0 145
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
From admin
 11.10.1894 sündis Vabadussõja üks suuremaid kangelasi leitnant Julius Kuperjanov
11.10.2019 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
 3. jaanuaril 2020 kell 10:30 möödub täpselt sada aastat relvarahu kehtima hakkamisest Vabadussõjas. Relvad toona uuesti kõnelema ei hakanud ning kuu aega hiljem, 2. veebruaril 1920 kirjutati alla Tartu rahuleping, mis avas tee Eesti Vabariigi rahvusvahelisele tunnustamisele.
03.01.2020 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Meil on kõrini, et öeldakse ette, mida me peame ja tohime mõelda, öelda või teha. Meile ei sobi, et rahvuslus on muudetud millekski häbiväärseks ja taunitavaks. Me ei kavatse vaikida, kui meie iseseisvus vahetatakse eurode vastu. Me armastame oma rahvust, riiki, isamaad, kuid ei armasta neid poliitikuid ja valitsejaid, kes üritavad seda kõike maha müüa, kes käituvad hävitajatena. Me austame oma riiki, kuid ei austa neid, kes seda juhivad omakasupüüdlikel eesmärkidel.

Me ei järgi peavoolumeediat ja -poliitikat, vaid ütleme seda, mida arvame!

Kui soovid meiega koostööd teha, siis võta ühendust menüüst "Kontakt" vormi kaudu või E-posti : teiseeestieest@gmail.com kasutades.

Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

-------------------------------------------------------------------

...viitas Euroopa Inimõiguste Kohtu praktikale, mille kohaselt lähevad väljendusvabaduse kaitse alla ka sellised eneseväljendused, mis ründavad, šokeerivad ja häirivad riiki või mõnda selle sektorit.

---------------------------------------------------------------------

Demokraatlikku poliitilist kultuuri iseloomustavad järgmised tunnused:
– poliitiliste subjektide ja ideede mitmekesisus, poliitiline pluralism;
– tolerants teistsuguste inimeste, alternatiivsete vaadete ja erinevate kogukondade suhtes ning valmisolek vastakate huvide ja arvamuste ilmnemiseks

-------------------------------------------------------------------

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

 

Tagatuba FM

Teoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ-ga

 

Autahvel

 

Toomas Hendrik Ilves: Eestit juhib keskajas kinni, harimatu ja madalalaubaline Talibani valitsus

 

 

Valimistel häälte ostmises süüdistatud Allain Karuse: „Tulevad kuradi kolhoosist kuskilt, haisevad, ja tahavad siin kuradi Valga linna juhtida.“

 

„Üks hetk leidsin ennast riigist, mille praegune koalitsioon tegeleb päevast päeva muu hulgas naiste, noorte, vähemuste, välistudengite, võõrtööliste ja kohalike tööandjate alandamisega."  Sveta Grigorjeva

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Läbi raskeimate raskuste saavutame uuesti vaba isamaa"

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Keskerakondlasest riigikogu liige ja fraktsiooni asejuht Siret Kotka ütles 13. jaanuari Virumaa Teatajas ilmunud artiklis, et Jüri Ratase tagasiastumisega päädinud valitsuskriis «kutsuti esile ajastatult, et ajada nurja abielureferendumi teemade arutamine parlamendis».
2d ago
admin: Keskerakonna juhatus kogunes arutama erakonna kulude koomaletõmbamist, mis esialgu tähendab 24 inimese koondamist. Neli inimest jääb erakonna palgale edasi.
2d ago
admin: Detsembri lõpupäevil halastajainglina Eestisse jõudnud koroonavaktsiin on kaitsepookijad ootamatu probleemi ette seadnud. Kui paadunud vaktsiinivaenulike vastuseisu võis oodata, siis meedikute oma mitte. Ehkki arstid süsti ei pelga, on Eestis haiglaid, kus uuest vaktsiinist on keeldunud koguni kaks kolmandikku õdedest ja hooldajatest. Eriti palju umbusklikke on Narva haiglas, kus eelistatakse ära oodata „traditsiooniline“ Venemaa vaktsiin.
Yesterday
ILM.EE
Tagatuba

Portaali haldab MTÜ Tagatuba Meedia Registrikood: 80587054

https://meedia.tagatuba.org/