Timeline
Today
parimmax wrote
Rein Rannap, kes ütles Vikerraadio hommikusaates: “Minu arust on kurb, kui Eesti Laul on ingliskeelne või seda teevad välismaa lauljad või esitajad. Ma kurvastasin väga, kui ma kuulsin, et see Eurovisiooni eelvoor nimetati ümber Eesti Lauluks. Pealkiri ja sisu ei lähe kokku… Kui see on laulude ja selle esituse võistlus, siis mina heliloojana näen, et seda tuleks valida muusika järgi – vaadata meloodiat ja natukene ka teksti. Paraku me näeme, et sellel Eurovisiooni eelvalikul on pearõhk show‘l, välimusel... vaata rohkem ja liikumisel. Ja ka moodsal saundil – kui aega üle jääb, siis mingisugused noodid peaks ka olema seal, siis liigutatakse kahte-kolme nooti edasi tagasi, seal esitatav muusika pole aastaid enam oluline. Ma ei ole viis aastat enam jälginud seda Eesti Eurovisioni eelvooru. Ma ei kannata neid vahetekste, nalju ja küsimusi seal. Ma ei saa üldse aru, miks peab olema see maksumaksja raha eest avalik-õiguslikus televisoonis nii glamuurne ja kallis olema? Maksumaksja raha eest töötav ringhääling ei peaks üldse võistlema vaatajate ja klikkide või niisuguste asjade eest, vaid peaks tegema ikkagi sisukat ja rahvuslikku asja.”
8 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Soomes, Lätis ja Leedus lisandus ööpäevaga vähem nakatunuid kui Eestis
14.02.2021
 
Forum Posts
Public photos
latest
Public videos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Outline
06:14
3 days ago
0
Oluliselt - 66.7%
Jah - 0%
Mitte eriti - 33.3%
E - 0%
18.02.2021
0
11.02.2021
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Pikemalt loe rubriigist MEIST.

Meiega saad ühendust kasutades lehe all olevat vormingut KONTAKT või teiseeestieest@gmail.com

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks vajuta lehe all olevat LANGUAGE ja vali Eesti keel

Public polls
By parimmax 18.02.2021
Quotes
"Meile, eestlastele endile kuulub õigus otsustada, missugusel viisil ja kellega koos on meie enesekaitse efektiivsem. Igal enesekaitsel on siht, milleks seda teostatakse. Meie tõendame avalikult ja otsekoheselt kogu maailmale, et meie, eestlased, kaitseme oma rahva olemasolu, oma põlis eluruumi ja oma rahva vabadust. Vabadussõda jätkub praegu. Küll erinevamates ja keerulisemates ajaloolistes tingimustes kui eelmine. Mitte orjade kari, mitte palgasõdurid, vaid väike kaine põhjamaine rahvas võitleb praegu oma eluruumi, oma vabaduse eest. On raske laim ja solvamine kui keegi ütleb või mõtleb teisiti. "

Jüri Uluots

Shoutbox
parimmax: Teadusnõukoda eelmise nädala ettepanekutest ei tagane: endiselt soovitatakse piirata kohtumisel osalevate inimeste arvu ja sulgeda kaubanduskeskused
3d ago
parimmax: Kuritarvituste kalevi alla panemine raputab Saksamaa katoliiklasi
3d ago
parimmax: Juhtiv riigiprokurör Taavi Pern vaidlustas reedel korruptsioonikuritegudes kahtlustatava rahandusministri eksnõuniku Kersti Krachti vahi alt vabastamise.
3d ago
parimmax: Täna esitletakse sotsiaalministeeriumi, OECD ja Euroopa Komisjoni koostööna valminud raportit, kust selgub, et vaatamata sellele, et Eesti tööturg on viimastel aastatel toiminud paremini enamikest Euroopa Liidu riikidest, on siiski ka enne Covid-19 kriisi aega olnud ligi viiendik tööealistest inimestest stabiilse töökoha või piisava sissetulekuta, teatas sotsiaalministeerium.
3d ago
parimmax: Lanno: Kallase esimene otsus piiranguid leevendada tuli valel ajal
3d ago
parimmax: Riigikontroll: vene koolidele antud 2,5 miljonit eurot haihtus – aga kuhu?
Yesterday
parimmax: Teisest pensionisambast lahkumise tempo on taaskord kiirenenud
13h ago
parimmax: Riigikohtu kriminaalkolleegium jättis tänase otsusega rahuldamata Põhja ringkonnaprokuratuuri määruskaebuse ja jättis jõusse Harju maakohtu otsuse tunnistada Tallinna kesklinnas mehe surnuks pussitanud Juri Habarov süüdi raske tervisekahjustuse tekitamises.
8h ago
parimmax: Koroona-aja "trend" töövaidlustes: koju lahkuvale välistööjõule jäeti massiliselt palgad maksmata
5h ago
Categories
Events
Tags
Events
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.