admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
Eriolukord andis peale kõige muu löögi ka ilu- ja mugavusteenustele. Kes ikka kodukontoris tegutsemise ajaks koristajat kutsub, prõmmib ajutiselt suletud ilusalongi ukse taga või tükib oma koerakese aurat mõõtma. Kas nüüdseks on kliendid tagasi tulnud?

Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
admin wrote
USA president Donald Trump ütles 4. juulil, riigi iseseisvuspäeval peetud kõnes, et USA-s on alanud halastamatu kampaania, mille eesmärk on riigi ajalugu kustutada ning kangelasi laimata.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Prantsusmaa president Emmanuel Macron on öelnud, et Venemaa eemale tõukamine oli „sügav strateegiline viga” ja ta tahab Venemaa abi maailma kõige juhitamatute kriiside lahendamiseks, vähendades samas usaldamatust Venemaa, NATO ja Euroopa Liidu vahel, vahendab Reuters.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Seeder meenutab, et viimati sai Kersti Kaljulaid presidendiks just EKRE pärast.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Korraldusega volitatakse Eesti Panka kasutama IMFi kontol olevaid Eesti valitsuse vahendeid, et toetada Somaalia võlgade kustutamist IMFi ees.
IMF on teinud Eestile ettepaneku osaleda võlakustutuses 50 000 IMFi arveldusühikuga (SDR) ehk 62 145 euroga. Võlaleevenduses osalemisega toetab Eesti Somaalia arengut ja seeläbi globaalset majandus- ja finantsstabiilsust ning vaesuse vähendamist.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
8 days ago
admin wrote
EKRE juhid võisid eeldada mullu kevadel, pärast valitsuskoalitsiooni minekut, erakonna toetuse nähtavat kerkimist. Samal ajal ennustasid nende vastased EKRE populaarsuse kokku kuivamist, arvates, et valijad pettuvad, nähes EKRE liidreid viisakalt valitsuse ümmarguse laua taga või valitsuse mugavate autode tagaistmeil. Aga ei, eksisid mõlemad pooled, sest EKRE toetus külmus 15 ja 20 protsendi vahele. Seda ei tõstnud isegi koroonakriis ning siseminister Helme nähtav tegutsemine piirikontrolli valdkonnas... loe rohkem või rahandusminister Helme aktiivsus riigile lisaraha leidmisel.
8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
12 days ago
admin wrote
Sõnavabadus kehtib ainult neile, kes vihkavad "vihkajaid". Iga "vihkaja" püüdlus asju omast vaatenurgast seletada sildistatakse x-foobiaks, ning üritatakse seeläbi just kui häbistada.
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
"Kadriorus resideeruv presidendi ameti pidamise eest palka võttev poliitaktivist jättis täna välja kuulutamata seaduse, millest riigikogu jättis teadlikult, tahtlikult ja väärtuspõhiselt välja kooseluseaduse rakendusparagrahvi. Selline on rahva poolt valitud parlamendi legitiimne poliitiline tahe. Presidendil pole siin mingit võimalust või rolli teistpidi arvamiseks," kirjutas Helme Facebookis.
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
13 days ago
admin wrote
Eesti oli mullu Euroopa Liidus (EL) elanike tarbimisvõimekust arvestava tegeliku individuaalse tarbimise (AIC) tasemelt 22. riik, Eestist tahapoole jäid vaid viis liikmesriiki.
13 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
14 days ago
admin wrote
Kristina Kallas: eestlased käivad hääletamas vihaga, mitte ei vali soovitud tulevikku

14 days ago 0 likes 0 comments 0 comments