admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
3 days ago
admin wrote
..."suud puhtaks" saates nimetasid ajakirjanikud ennast korduvalt "ühiskonna valvekoeraks", aga unustasid öelda et valvekoeral on ka rihm kaelas, mille teist otsa hoiab käsi mis neid toidab.See käe omanik võib olla ka teatud-tuntud koerajuht ansip koos oma kambaga.
(Kommentaar)
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Küsimusele, kas neid ei võiks hoida tagasi samasugused kaalutlused, mis hoidsid ära Ungari Fideszi väljaviskamise EPP fraktsioonist – ehk soovimatus kaotada europarlamendis jõudu – vastas Lambsdorff, et pall on Keskerakonna käes. „Lõigake läbi sidemed EKRE-ga ja looge siin teistsugune poliitiline kooslus! Muidugi peab iga partei otsustama ise ja elama siis tagajärgedega.”
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
Euroopa Nõukogu liikmete välisministrid võtsid reedel vastu deklaratsiooni, millega kutsutakse üles taastama Venemaa hääleõigust Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblees (ENPA). Inimõiguste eksperdi Mart Nuti hinnangul näitab ministrite soov Euroopa ühtsuse murenemist.
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Helle-Moonika Helme: naaseme traditsiooniliste soorollide juurde, küll siis väheneb ka perevägivald
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Tallinnas taksoturul on kujunemas ebaterve olukord, kus riigi soosinguga sõiduvahendusettevõtted nõuavad juhtide riigikeele oskuse eelkontrolli kohest lõpetamist – vaid munitsipaalpolitsei ja keeleinspektsioon seisavad viimaste mohikaanlastena eesti keele säilimise eest teenindussfääris.
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Paraku on karm tõde, et paljud inimesed ei saa majanduskasvust osa. „Paljud Euroopa Liidu riigid seisavad silmitsi paradoksiga, kus rekordsuurest tööhõivest hoolimata palgad ei tõuse,” tõdes OECD tööturu ja sotsiaalteemade direktor Stefano Scarpetta. Ta iseloomustab finantskriisijärgset olukorda töötajate jaoks kui „tagasi tööl, kuid rahakott seda ei tunne”. Ehk kulutused söövad palga ära.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
16 days ago
admin wrote
Poliitikasse läinud näitleja Raivo E. Tamme sõnul tuleb leppida tõdemusega, et kõik Eesti elanikud ei saanud sellist Eestit nagu nad tahtsid. Ta lisas, et see on igati loomulik ning positiivne on see, et suurel osal inimestel on julgus oma arvamus välja öelda ja olla kriitiline.
08.05.2019 0 likes 0 comments 0 comments
17 days ago
admin wrote
Ojuland kirjutas muu hulgas näiteks 2015. aastal Õhtulehes arvamusloo, kus ütleb: "Oleme ummikus. Üle 80% eestimaalastest on pagulaste ja muude illegaalsete immigrantide sisselubamise vastu. Põhiseadust ei saa täita valikuliselt – kui nii tehakse, on demokraatia tugevas kreenis ja rahval põhiseaduslik õigus demokraatia uuesti loodi seada."
07.05.2019 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Iga kümnes kuritegu on seotud perevägivallaga, seejuures politseid teavitatakse aina vähem
07.05.2019 0 likes 0 comments 0 comments
25 days ago
admin wrote
Kuusiku ametivande andmise ajal lahkus aga president Kersti Kaljulaid saalist. "Kui Eesti vabariigis on president, kes ei tule õnnitlema värskelt ametisse määratud valitsust, siis on president käitunud lihtsalt protokollile mittevastavalt ja peaks tõsiselt järele mõtlema, kas ta ise sobib presidendi ametisse," kommenteeris Helme.
29.04.2019 0 likes 0 comments 0 comments