admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Today
admin wrote
Õiguskantsler Ülle Madise: „Ühiskond peaks olema võimalikult hirmuvaba. Vihakõnega vihakõne vastu võitlemine ei aita.“
„Ma väga loodan, et Eesti inimesel jätkub ettevaatlikkust ja heas mõttes konservatiivsust hakata vastu kõikidele piirangutele, mis esmapilgul tunduvad toredad, aga mis lõpuks võivad ka endalt vabaduse ära võtta,“ ütleb õiguskantsler Ülle Madise.

-
6 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
Yesterday
admin wrote
Osutusele, et Viini konventsiooni järgi pole teiste riikide saadikutel õigust sekkuda oma asukohariigi siseasjadesse, vastas Mosbacher järgmist: „Ühelgi saadikul pole õigust mõjutada iseseisva riigi poliitikat, kuid inimõigused pole ei poliitika ega ideoloogia. Selles osas me kompromisse ei tee ja nimetatud põhjusel me avaldasime ka oma kirja.“
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Johann Wolfgang von Goethe tähelepanekut “Trükisõna vabadusest karjuvad need, kes kavatsevad seda kuritarvitada”.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
"Soomes on endine siseminister kohtu all „vihakõne” pärast, sest tema Piibli tsiteerimised olevat vaenulikud geide vastu. Eestis tuleb kaitsta sõnavabadust!"
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Tema sõnul on probleemiks just asjaolu, et poliitilisel tasandil pole küsimust lahatud. „Aeg on samm edasi astuda. Näeme, et see pole enam see Eesti, mis ta oli kuus aastat tagasi või isegi aasta tagasi. Kooseluseadus on hambutu, see ei aita inimesi enam."
Züleyxa Izmailova
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Riigikogus lendasid Reformierakonna valitsemisajal prügikasti kõik kooseluseaduse ja immigratsioonikvootide vastu kogutud kümned tuhanded allkirjad. Otsedemokraatia vaenamise pärast ei ole meil tänaseni presidendi otsevalimisi.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Venemaal keeratakse ajalugu lukku, aga „Baltikumis ja Poolas me korda majja ei löö“.

Venemaa president Vladimir Putin peab jumalalt saadud käsuks lähiajaloo kaitsmist ja seetõttu muudetakse idapiiri taga kuriteoks Nõukogude Liidu sammude võrdsustamine Natsi-Saksamaa omadega.

2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
Ajal, mil tulihingelised abielu pooldajad ja abielluma sundijad arutavad, kas abielu tohib sõlmida ainult mehe ja naise vahel või on selleks veel teisi võimalusi, ei ole arutlejad märganud, et abielu kui institutsioon on surnud. See on kasutu ja on kolinud ajaloo prügikasti, kui ahistav piirang elada nii, nagu inimene päriselt tahab.
Janek Mäggi
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
Teaduslike uuringute põhjal on LGBT-inimeste osakaal inimpopulatsioonis neli-viis protsenti. Teaduses ei ole üheselt domineerivat arusaama homoseksuaalsuse põhjustest, kuid enam-vähem üksmeelel ollakse selles, et see on segu inimese geneetikast, hormonaalsüsteemist ja keskkonna mõjust.
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Elupõline giid OTT SANDRAK: Eestis kujundatakse hindu jõuka välismaalase järgi. Mujal arvestatakse sisemaise kundega
Meil justkui kõikjal, kus välismaalasi liigub, nähakse oma kundena välismaalast, kes raha ei loe ja kelle meelest Eesti peaks olema jube odav. Olgem ausad: lätlase meelest ei ole meil odav, leedulase meelest veel vähem, tšehhi meelest veel-veel vähem. Isegi soomlaste jaoks ei ole me enam see odav maa, millest legende räägitakse. Tegelikult me oleme muutunud kalliks välismaaks.... loe rohkem Mitte rikkaks, aga kalliks. Need hinnad, mis meie põhilistes turismikohtades on – Tallinnas eesotsas vanalinnaga, aga mingil määral käib see ka Kuressaare, Haapsalu ja mitme teise koha kohta... Silmas peetakse ennekõike jõukat välismaalast ja vastavalt sellele kujundatakse hindu, toitlustuses, majutuses. See loomulikult ei soodusta mingit siseturismi.
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments