Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

admin

Rahvuslus ei ole puue....

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Timeline
Kõik postitused
Täna
admin kirjutas
27 aastat pärast Nõukogude Liidu lagunemist peaks siinsed venelased juba olema teadlikud sellest, et nad ei ela mitte Venemaal, vaid Eestis, mis on rahvusriik.
53 minutit tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
2 päeva tagasi
admin kirjutas
Marsi eesotsas olid teiste seas USA suursaadik Ukrainas Marie Yovanovitch ja Euroopa Parlamendi saadik Rebecca Harms.
Marssimise vastu ei protesteerinud mitte ainult äärmusparempoolsed, vaid ka inimesed, kes ütlesid, et nad kaitsevad traditsioonilisi pereväärtusi. «Geiparaadid on geidiktatuuri propaganda,» ütles 52-aastane Larissa. «Nad võivad teha, mida tahavad, aga me oleme propaganda vastu, me tahame kaitsta oma lapsi sellise sisenduse eest.»
Geiparaadide lubamisega on Kiievi võimud... vaata rohkem soovinud demonstreerida oma lahknemist Venemaaga, kus sellised aktsioonid ei ole lubatud.
2 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
4 päeva tagasi
admin kirjutas
Viimase kuuga saavutas Eesti poliitikas kõige võimsama tõusu pettumuse erakond. Juba 39% on Turu-uuringute AS-i küsitluse järgi inimesi, kes ei hääletaks mitte ühegi erakonna poolt. Seega on pettumus vanades erakondades ja millegi uue ootus praegu suurem, kui oli sama palju aega enne eelmisi riigikogu valimisi – 2014. aasta juunis oli eelistuseta inimesi 33%.
4 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
8 päeva tagasi
admin kirjutas
Ametlik Euroopa Liit, peavoolumeedia ning õnnetud Juncker ja Mogherini ei suuda taibata, et Trump esindab seda Ameerikat, keda nende arvates pole olemaski, aga kes on teinud Ameerikast selle, mis see praegu on.
8 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
10 päeva tagasi
admin kirjutas
"Erinevalt "nõuniku" ametikoha nimetusest, domineerivad Eestis mittenõuandvad rollid. Enamik nõunikest on ühenduslüliks poliitilise ja administratiivse sfääri vahel, vahendades ministrit ametnikele ja vastupidi. Peamiselt on nõunikel mittenõuandvad rollid ehk ministrit vahendavad, koordineerivad ning filtreerivad ülesanded. Sõltuvalt teemade prioriteetsusest ning nõunike taustateadmistest leidub ka eksperdi ja lisaressursi rollis olevaid nõunikke,“ selgitas Ahi.
10 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
14 päeva tagasi
admin kirjutas
Meie kohtupidamisele ja õigusmenetluse usaldusväärsusele on tehtud ilmselget kahju. Mõnikord tundub, et meie õiguskaitseinstitutsioonid suudavadki üldse lõpuni menetleda üksnes selliseid asju, kus minnakse kokkuleppementlusse ja süüdistatav ennast ise süüdi tunnistab.
05.06.2018 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Nüüd ütles Grenell USA konservatiivsele uudisteportaalile Breitbart News järgmist: „Ma arvan, et Donald Trumpi presidendiks valimine on võimaldanud inimestel öelda, et nad nad lihtsalt ei saa lubada poliitilisel klassil (Euroopas) enne valimisi otsustada, kes võidab ja kes kandideerib.” Grenell ütles, et temaga on ühendust võtnud mitmeid Euroopa konservatiive. „Ma tahan tingimata teisi konservatiive kogu Euroopas tugevdada,” lausus Grenell, kelle sõnul saab konservatiivsete ideede esiletõusu seletada... vaata rohkem vasakpoolsete kontseptsioonide läbikukkumisega.
05.06.2018 0 likes 0 comments 0 comments
15 päeva tagasi
admin kirjutas
Töötukassa näitab inimeste solgutamise meistriklassi ning tööleaitamisel on tema kasutegur väike, kirjutab ajakirjanik Liina Laks.
Sellal kui riik on välja kuulutanud töövõimereformi ja igalt poolt kostab kisa, kuidas kvalifitseeritud tööjõudu lihtsalt pole, pakub sotsiaalministeeriumi alluvuses tegutsev töötukassa hennakulumude kujundamise ja värvimise koolitust. Midagi on viltu läinud. Ka on talumatul tasemel nn klienditeeninduse pool.
04.06.2018 0 likes 0 comments 0 comments
19 päeva tagasi
admin kirjutas
Selliseid hoiatuskirju, nagu Briti finantsinspektsioon saatis, tuleb Eesti finantsinspektsioonile kogu Euroopast ja inspektsiooni järelevalve ja sunni divisjoni juht Kristjan-Erik Suurväli muretseb lausa, et Eestis plaanitavad seadusemuudatused võivad riigist teha Malta- või Küprose-laadse riiulifirmade asukoha.
31.05.2018 0 likes 0 comments 0 comments
20 päeva tagasi
admin kirjutas
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski tervitab IRLi üleskutset valitsuses tselluloositehase eriplaneeringut puudutavad otsused ümber vaadata ning tema sõnul on sotsid algusest peale tselluloositehase Tartusse rajamise vastu olnud. Ent see ei vasta päris tõele, sest ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo (SDE) on varem öelnud, et kuulub tehase pooldajate hulka.
30.05.2018 0 likes 0 comments 0 comments
Custom RSS Feeds
Empty