Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

admin

Rahvuslus ei ole puue....

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Timeline
Kõik postitused
14.08.2018
admin kirjutas
Edgar Savisaar: "Mina lõin selle riigi, mina ei pea siin mingite kubjaste sõna kuulama"
14.08.2018 0 likes 0 comments 0 comments
07.08.2018
admin kirjutas
Viisemann: plaksutame saadud mõnemiljonilise välisinvesteeringu peale, ise veame aastas 400 miljonit eurot välja
07.08.2018 0 likes 0 comments 0 comments
06.08.2018
admin kirjutas
Eesti riigi ülalpidamine läheb iga aastaga (Euroopa mõistes) väga vaesele maksumaksjale üha kallimaks maksma. Ning üha vähem maksuraha kulub sihtotstarbeliselt, sest riik muutub tervikuna üha ahnemaks ja auke tekib eelarvesse aina juurde. Kütuseaktsiis ei lähe teede parandamiseks ning töötuskindlustusmaks on pooltele töölkäijatele täiesti mahavisatud raha, mida neile töötuks jäädes tagasi ei maksta.
06.08.2018 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Paljastada tasuks kõik mõjuagendid, sõltumata sellest, kas nad töötavad Kremli või Washingtoni palgal. Ühe väidetavalt iseseisva riigi ühiskondliku arutelu läbipaistvusele peaks see vaid kasuks tulema, tõdeb Markus Järvi nädalakommentaaris.
06.08.2018 0 likes 0 comments 0 comments
27.07.2018
admin kirjutas
Berliinis toimus teisipäeval Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli büroos saladuslik kaheksasilmakohtumine, millel osalesid peale Merkeli Saksamaa välisminister Heiko Maas, Venemaa välisminister Sergei Lavrov ja Venemaa relvajõudude kindralstaabiülem Valeri Gerassimov, vahendab Bild Online.

Avalikkust informeeriti kohtumisest alles pärast selle toimumist. Lühikeses pressiteates märgiti, et kohtumise leppisid eelmisel nädalal kokku Angela Merkel ja Venemaa president Vladimir Putin.... vaata rohkem Kõneluste keskmes oli olukord Lähis-Idas ning eriti Süürias. Samuti arutati Ida-Ukraina konflikti.
Ajaleht Bild juhib tähelepanu sellele, et Valeri Gerassimov kuulub isikute hulka, kellel on nende rolli pärast Ukraina sõjas keelatud sisenemine Euroopa Liitu. Saksamaa välisministeerium tegi talle aga seekordse kohtumise olulisust arvestades erandi. Väärib tähelepanu, et päev varem kohtusid Lavrov ja Gerassimov Jeruusalemmas Iisraeli peaministri Benjamin Netanyahuga.
27.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
26.07.2018
admin kirjutas
«Esinejad otsivad vastuseid küsimustele: kas Eesti ja Soome vajavad uusi visioone, kes neid loob, kas neid luuakse eraldi või koos. Ajaloopäeval esinevad peale president Kersti Kaljulaidi ka Soome endine peaminister Esko Aho ning rahvusooperi nõukogu esimees Arne Mikk,» seisab Facebooki postituses
Kuigi suursaatkonna teates on Esko Aho välja toodud Soome poliitiku ja endise peaministrina, on jäetud mainimata Aho vastutusrikas amet Sberbanki nõukogu liikmena. Sberbanki suurimaks omanikuks on... vaata rohkem Vene Föderatsiooni keskpank.
Küsimusele, miks hakkab Vene panga nõukogusse kuuluv inimene Kaljulaidiga Eesti ja Soome tuleviku üle arutlema, vastatakse presidendi kantseleist, et meie riigipea esineb ajaloopäeval vaid kõnega ning hilisemas arutelus ei osale.
Seda kinnitab ka riigikogu Eesti-Soome parlamendirühma liige Urve Tiidus. Sealjuures jätab Tiidus aga vastamata küsimustele: miks kutsutakse just Aho Eesti ja Soome tuleviku üle arutama? Kas Ahot saab pidada objektiivse hinnangu andjaks, kui ta töötab vene panga heaks? Kas see on üldse eetiline?
26.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Kas oleme jõudnud ajajärku, kus faktid on ebaolulised, kompetents ei ole argument ja loeb vaid emotsioon?
26.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Eriarstide sõnul on erialase ettevalmistuseta ametnikud ebakompetentsed.
Sotsiaalkindlustusametis töötab suur ametnike kogu, kes otsustab selle üle, kes ja mis alustel on õigustatud teenuseid saama. Näiteks ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste osakonnas töötab 39 ametnikku, kellest 21 on keskharidusega, kellest üks on kokk, üks maaler ja üks majutusteenindaja, ülejäänud 18 on lihtsalt keskkooli lõpetanud inimesed. 12 ametnikul on tehniline ja põllumajanduslik kõrgharidus ja ainul kuuel on ameti... vaata rohkem enda kehtestatud erialane pädevus.
Maalri ja koka ettevalmistusega peaspetsialistide tööülesanne on puude raskusastme tuvastamine ja puuetega inimestele sotsiaaltoetuste määramine ning püsiva töövõimetuse ja lapsinvaliidsuse tuvastamine.
26.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
25.07.2018
admin kirjutas
Arusaamades Eesti riigijuhtimise olemusest on viimasel ajal midagi väga viltu läinud, mistõttu poliitikutel on kadunud vastutus maksudest laekunud raha heaperemeheliku kasutamise eest, kirjutab sotsioloog Juhan Kivirähk.
25.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Euroopa Komisjon tegi ettepaneku pakkuda raha liikmeriikidele, kes on vabatahtlikult nõus rajama oma territooriumile keskused migrantide asüülikõlblikkuse hindamiseks, ja neid ka haldama.
Lisaks pakub komisjon riikidele 6000 eurot iga asüülitaotleja eest, kes neist "kontrollitud keskustest" vastu võetakse.
25.07.2018 0 likes 0 comments 0 comments
Custom RSS Feeds
Empty