admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
Tallinna Tehnikaülikool tunnistab osaliselt projektiraha väärkasutamist; skandaal tõi Euroopa Komisjoni kaela kogu ülikoolile; rektor Jaak Aaviksoo nõudis nõukogult vilepuhuja näidishukkamist.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse direktor Sven Sakkov märkis "Välisilmas", et jutud Euroopa iseseisvast kaitsevõimest ja Euroopa armeest on täiesti tühjad loosungid, kui selle juures ei räägita rahast. Tema sõnul saaks suurema osa probleemidest lahendada pigem nii, kui Euroopa Liidus, kus enamus riike on seda nagunii NATO-s lubanud, panustaks iga riik kaitse-eelarvesse kaks protsenti SKP-st.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
"Ma püüan välja mõelda, kuidas seda kõige paremini selgitada. Võib ju öelda, et tegelikult on tal täiesti õigus. Ja ma selgitan, miks. Mujal maailmas, aga ka Eestis väga tihti, minnakse seda teed, et IT-lahendusi vaadatakse kui väärtust omaette. Ehk IT-projekti edutegur on see, et projekt on läbi viidud. Või IT-lahenduse edu või edukuse mõõt on see, et see lahendus on välja lastud või see on nüüd olemas. Ja hästi tihti neid investeeringuid tehakse ja selgitatakse tehnoloogia aspektist - et me võtame... see more nüüd uue tehnoloogia kasutusele, vahetame mingisuguse platvormi välja või midagi muud sellist, mis on hästi tehnoloogiakeskne. Aga tegelikult ei ole ju iva selles, et tehnoloogiat kasutada tehnoloogia pärast, vaid see, mida me sellega teha saame," vastas Karu.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
“Ebaproportsionaalne”, “lausjälitus” ja “kallis lõbu raskel ajal" on vaid mõned kommentaarid, mis tulevad Taavi Aasa juhitavas ministeeriumis valminud eelnõule, millega kõigi hotellikülastajate andmed reaalajas politsei andmebaasi kanda soovitakse.
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
8 days ago
admin wrote
Ta andis mõista, et üheks põhjuseks võib olla arstide soovimatus maksta oma nimistu arvelt palka munitsipaalperearstikeskuse nõukogu liikmetele. Nõukokku kuulub neli keskerakondlast.
8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kired Mary Krossi levitatud laimu või alatu nalja ümber ei vaibu, kuigi kohus langetas oma otsuse juba eelmisel nädalal. Õigusega ei vaibu, sest Kross tegi Eesti ühiskonnale kaugelt rohkem kahju kui see 3000 eurot, mis ta peab pärast kriminaalasja oportuniteediga lõpetamist riigile maksma.
8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Kunstnik Jussi Kivi: „Elame maailmas, kus normaalne tundub imelik ja imelik tundub normaalne.“
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
11 days ago
admin wrote
Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjon (ERJK) hinnangul viitavad Reformierakonna, Keskerakonna ja sotsiaaldemokraatide suured võlgnevused puudulikule finantsplaneerimisele ja seavad kahtluse alla erakondade majandusliku tegevuse jätkusuutlikkuse. Parteidel tuleb kuu keskpaigaks esitada plaan olukorra parandamiseks.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
13 days ago
admin wrote
Nii nagu kõikide uute asjadega ikka, on inimesi, kes nendega rõõmsalt kaasa lähevad, aga ka neid, keda need ärritavad. Eestlasi muide tundub kõige rohkem ärritavat just see, et erinevate etenduste ja tantsu-tralli asemel nõuavad koletisteks kostümeeritud lapsed nüüd uksel maiustusi hoopis Halloween’ile omase “komm-või-pomm” ähvardusega.
13 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
16 days ago
admin wrote
Lõuna-Eestit räsinud tuuleiilid puhusid riigi tundidega uppi
Pühapäevase tormi valguses manitses siseministeerium eile taas elanikke, et kriisideks tuleb valmis olla. Kuidas on kriisideks valmis aga riik ise? Kas peabki harjuma, et tuulega lendab alati uppi ka Eesti sisejulgeolek?
29.10.2019 0 likes 0 comments 0 comments