admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
Süüria kodusõda on hõlmatav mõistega Araabia kevad, sest soov uueneda, senist valitsemiskorda radikaalselt muuta lõi korraga välja vaat et kõigis Põhja-Aafrika ja Ees-Aasia moslemiriikides. Kuna piirkonna eri servades kukkusid kohe kaks läänemeelset režiimi, oli põhjust rääkida regionaalsest revolutsioonist.
Kogu protsess vallandus Tuneesias 17.12.2010, jaanuaris 2011 toetasid seda algavad revolutsioonid Egiptuses ja Jeemenis, veebruaris käisid võitlused veel viies riigis. Järgnenust polnud... see more raske märgata, et Liibüas aidati revolutsioon võidule NATO riikide lennukite toel ning Süürias hakkas midagi juhtuma alles 6. märtsil ja riigi lõunapiiril. Tegemist oli riigiga, kus konfessioonide ja rahvuste vahelised suhted olid seadustega paika pandud ja need toimisid ehk siis sai tõdeda poliitilist ja sotsiaalset stabiilsust. Madinaks läks Süürias alles juulis 2011 ehk seisus, kus teine vasakpoolne režiim Liibüas sattus kukutamisohtu.

18 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
admin wrote
Eesti Panga analüüs kohustusliku kogumispensionifondide mõjust ühiskonnale on mitmest olulisest asjaolust üle libisenud. Analüütikutel oleks aeg tunnistada, et kogumispensioni peamine eesmärk ei ole kunagi olnud elanikkonna pensionipõlve heaolu parandamine, vaid kapitaliturgude arendamine.
3 days ago 1 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Üks maailma prominentsemaid poliitikaväljaandeid Politico hindas Euroopa Komisjoni volinike "eksameid" Euroopa Parlamendi ees: järgnevad viis aastat energeetikavoliniku ametikohuseid täitev Kadri Simson asetus pingereas alt neljandaks, kvalifitseerudes "hädaliste" alla.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Eestis äri alustav saksa arst: reklaamite küll edukat ja kiiret e-riiki, aga päriselus asjad ei tööta
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Jaak Prozes: kui mu keel kaob...
Mõni nädal tagasi süütas end Udmurdi parlamendi ees udmurdi teadlane Albert Razin. Ta hoidis käes plakatit, millel kirjas avaari poeedi Rasul Hamzatovi sõnad: „Kui homme mu keel kaob, siis olen valmis surema täna.“
Loe lähemalt: https://leht.postimees.ee/6799635/jaak-prozes-kui-mu-keel-kaob
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo ütles, et ei tea, miks rong sääraselt peatusest mööda sõitis ning otsustas reisijad maha jätta. "Iga kliendiga lahendame säärased olukorrad vastavalt oludele," lisas ta. Mingisugust üldist hüvitiste süsteemi Kongo väitel Elronis pole, kliendil tuleb firmaga ühendust võtta ning koos proovitakse leida sobiv lahendus. Kas varem mõni kliendi kontserdi- või teatripiletid Elron on hilinemise tõttu hüvitanud, Kongo ei täpsustanud. Pole ka selge, miks rongijuht sääraselt... see more käitus. "See [reisijate mahajätmise] põhjus ei ole praegu oluline," ütles ta.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Rahvastikuminister Riina Solman (Isamaa) ütles, et mõistab SAPTK soovi lõpetada Eesti LGBT Ühingu riiklik rahastamine, sest ideoloogiliste kodanikuühenduste riikliku rahastamisega on Eestis asjad paigast ära. "Igasugune ideoloogiline rahastus ja propaganda tegemine riikliku toega ei ole õigustatud samal ajal, kui panustamist vajavad tõeliselt hädas olevad sihtgrupid,” ütles Solman.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
8 days ago
admin wrote
Türgi president Recep Tayyip Erdoğan ähvardas saata Euroopasse 3,6 miljonit Süüria sõjapõgenikku, kui Euroopa Liit nimetab Türgi tegevust Süürias invasiooniks.
8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
9 days ago
admin wrote
Nordica tegi Sloveenia lennufirma Adriaga lepingu, mis võimaldas võlgnikul jääda kohe maksepuhkusele ega kohustanud neid esialgu suurt midagi tasuma.
9 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Tudengid protestivad võõrkeelse hariduse vastu
Üliõpilased leiavad, et ebapiisav inglise keele oskus võib saada takistuseks kraadi omandamisel. 
Loe lähemalt: https://leht.postimees.ee/6796191/tudengid-protestivad-voorkeelse-hariduse-vastu
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments