admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
3 days ago
admin wrote
Kindlasti oskan ma riigist või Rootsi pangast paremini hinnata, mida on mul oma rahaga mõistlikum ette võtta ja millal.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
"Me seisame traditsiooniliste väärtuste, pereväärtuste eest nii Euroopa Nõukogus kui Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioonis (OSCE) vastustades katseid õõnestada traditsioonilist arusaamist perekonnast, jumala poolt antud arusaamist perekonnast ning sundida peale neoliberaalseid lähenemisi, mis lõhuvad iga tsivilisatsiooni moraalseid aluseid, sealhulgas ka Euroopa tsivilisatsiooni," rääkis Lavrov neljapäeval ülevenemaalisel noorte haridusfoorumil esinedes.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Inimesi ei saa süüdistada selles, et neil pole finantskirjaoskust tekkinud. Kui ikka paljudel kuu lõpus pole raha ja sissetulekud on väikesed, siis investeerimise vastu huvi tundmine tunduks nagu... kummaline asendustegevus.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
11 days ago
admin wrote
13-aastase poisi surmaga lõppenud peksmine Pärnus õõnestab ilmselgelt inimeste turvatunnet. Praeguseks teadaoleva põhjal tundub, et riik jättis inimesed üliohtliku retsidivisti ees kaitseta paljuski ükskõiksusest. Kinnipeetud kahtlusaluse varasem paturegister on pikk – vargustest vägivallakuritegudeni. Kõik viitas otseselt, et niisuguste kalduvustega nooruk ei tohiks teiste seas vabalt ringi liikuda.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Vaid veidi rohkem kui kümme aastat tagasi tagas seal korda kohati tavatuid võtteid kasutanud supervõmmide duo. Ka kurikuulsatel „poksiklubi hiilgeaegadel“ suudeti kõige suuremad vägivallajuhtumid ära hoida või kiiresti lahendada. Ehk oleks aeg sarnaste politseinike naasmiseks suvepeksupealinna tänavatele?
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments