Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

admin

Rahvuslus ei ole puue....

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
«Vastavalt Eesti vabariigi kodakondsuse seadusele omandab laps Eesti kodakondsuse, kui tema sündimise ajal vähemalt üks tema vanematest on Eesti kodakondsuses. Jaak Valge selgituse kohaselt puudus Eesti kodakondsus nii Anvelt riigikukutajatest ja kommunistidest vanaisadel Jaan Anveltil ja Richard Majakul kui ka väga suure tõenäosusega nende abikaasadel. Valge hinnangul ei saanud seetõttu kodakondsust olla ka Nõukogude Liidus sündinud Andres Anvelti vanematel Jaanil ja Rosal,» ütles Põlluaas.
Põlluaas... vaata rohkem märkis, et kui sünnijärgne kodakondsus vormistati Andres Anveltile valeandmete alusel, tuleb see seaduse kohaselt tühistada.
18 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Ameerika Ühendriikide diplomaat hoiatas, et Saksamaa otsus jätkata Läänemere põhja Venemaalt lähtuva gaasijuhtme Nord Stream 2 ehitamist võib tuua kaasa USA sanktsioonid.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kriis tegi puust ja punaselt selgeks, kui palju oleme siiani lootnud õnnele. Tallinna tehnikaülikoolis valminud raport kinnitab, et ID-süsteemide täie kindlusega toimimise jaoks jääb puudu nii kompetentsi kui ka süvateadmistega spetsialiste. Pahatihti on Eestis mõnes ID-kaardiga seotud valdkonnas üksainus ekspert. Mis saanuks siis, kui ID-kaardi kriisi ajal oleks selle ainsa eksperdiga midagi juhtunud?
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
"Mind imestab, et kogu selle käima pandud valimiskarusellis juures, kus kettide otsas ripptoolidesse klammerdunud poliitkihutajad mööda surnud ringi üksteist taga ajavad ning võidu kisendavad: „Vali mind ja vali meid!“ ei näe keegi laste kehalise kasvatuse osatähtsuse muutmise vajadust koolisüsteemis. Isegi puruaateline EKRE pole oma puhastverd eestluse teooria juures minu arust suud vajalikul määral meie invaliseeritud haridussüsteemi juures lahti teinud. Kõike ju ei saa mõõta hingejõuga. Vahel... vaata rohkem on raske ette kujutada, millisest tulevikueestlasest me räägime. Kas ainult „Mu isamaa on minu arm“ pisarsilmil lauljast? Aga kõvera selgrooga tüdrukud, ületoidetud või siis luukerelised poisid. Vahel, kui trehvan linna vahel mõnd Kaitseväe vormis noorukit, tuleb hirm nahka. Kas need siis ongi meie kaitsjad? Puhu või pikali," pahandas Mait Riisman näiteks mullu Delfis.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Leedu parlament toetas plaani kehtestada karistus Georgi lindi kandmise eest
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
admin wrote
Ligi kolm ja pool aastat tegutsenud Rail Baltic Estonia OÜ teenis mullu 637 000 eurot kahjumit, keskmiselt oli firmas eelmisel aastal tööl kuus inimest, kelle palkadeks kulus 260 000 eurot ehk keskmine palk oli 3611 eurot.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Ajalehe Financial Times andmetel teatab Brüssel peagi sellest, et Euroopa Liit on jõudnud Venemaa gaasikontserniga Gazprom kompromissile, mis puudutab väidetavat EL-i konkurentsireeglite rikkumist ehk oma monopoolse seisundi kuritarvitamist Kesk-Euroopa ja Balti riikide turgudel.

Samas on osa Venemaa riikliku gaasimonopoli klientidest EL-i liikmeid juba avaldanud kompromissi asjus hämmeldust ja rõhutavad, et sellisel viisil pääseb Gazprom oma senise tegevuse eest vastutuse võtmisest,... vaata rohkem märgib Financial Times.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
4 days ago
admin wrote
Venemaa on ja jääb Eesti naabriks, mistõttu peab Eesti sirutama Venemaale käe ja ütlema, et tahame olla nende koostööpartner, leidis dirigent Kristjan Järvi Vikerhommikus.

"Venelased on meie kõige suuremad sõbrad, aga meie mängime poliitilist mängu Ameerikaga. Et peame olema Ameerikaga, sest kui me pole Ameerikaga, siis kellega me oleme."
4 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Ei saa kindlasti nõus olla etteheitega või ka järeldusega, et tulevikus justkui ei ole mõistlik osaleda, pigem maksta juba see trahviraha. Selles lauses sisaldub väide, et oma maa kaitsmisest võib end trahvi makstes vabaks osta. Nii võib mõelda, kuid loodame, et neid, kes seda järgivad, ei ole.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kuna koalitsioon viskas suurema osa sisserände töörühma ettepanekutest prügikasti, ei soovi tööandjate esindusorganisatsioonid töörühma edasises töös enam kaasa lüüa.
"Hetkel ei ole veel plaani jätkata. Kindlasti vastame lähiajal ministrile, sest tema väljatoodud väited olid mõneti kummalised, nagu me räägiks ainult odava tööjõu sissetoomisest ja mitmedki teised tähelepanekud veel," ütles Palts.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Custom RSS Feeds
Empty