admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Today
admin wrote
Suurbritannia valitsuse avaldatud Brexiti-järgsete sisserändeplaanide järgi oskusteta töötajad viisasid ei saaks. Tööandjaid kutsutakse „eemalduma” Euroopa „odavale tööjõule” toetumisest ning investeerima personali säilitamisse ja automatiseerimisse.
2 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
"Veidi lihtsustades võib öelda, et sotsiaaldemokraatia klassikaline tuumik - ehk mitte linnaintelligents ja Telliskivi hipsterid, vaid tööinimene -, on sotsiaaldemokraatias pettunud.
J.Ossinovski
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Lõppeval nädalal kuulutas president Kersti Kaljulaid välja seaduse, mis lubab neil, kelle üks vanem on Eesti mittekodanik, aga teine kolmanda riigi (enamasti Venemaa) kodanik, saada kodakondsuse lihtsustatud korras.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Andrei Kuzitškin: Eesti riik kaitseb täna kurjategijaid paremini kui nende ohvreid
Liberalism ja humanism on head asjad, õiged asjad. Kuid täna on kuriteo toime pannud inimene rohkem riigi kaitse all kui kuriteo ohvrid, leiab kolumnist Andrei Kuzitškin.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
Teha projektipõhist „ennetust“, mille kasulikkust ja tulemuslikkust keegi ei mõõda, on laristamine olukorras, kus inimesed on terviseteemadega tõesti hädas. Tean reklaamitegijaid, kes räägivad seltskonnavestlustes, kuidas riigi „tibid“ on kõige paremad kliendid, sest neile on oluline teatav summa suurte plakatitega ära kulutada – neil on lihtsalt eelarverida olemas ja kui selle eest plakateid tänavale ei pane, siis ei näe ju keegi, et nad midagi teevad.

7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
11 days ago
admin wrote
Eesti LGBT ühing uuris LGBT+ noorte koolikeskkonda. Selgelt joonistus välja, et seksuaal- ja soovähemustest noored ei saa end koolis turvaliselt ja mugavalt tunda, kuna levinud on homo- ja transvaenulik sõim ning õpetajad ja teised koolitöötajad ei kipu verbaalsetesse rünnakutesse sekkuma.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
17 days ago
admin wrote
Mõistetakse meie 25 aastat kehtinud välispoliitiliste seisukohtade selgust ja järjepidevust. Muuhulgas tähendab see ühemõtteliselt, et Tartu rahuleping oli, on ja jääb Eesti riigi sünnitunnistuseks. Ja ta kehtib. Eesti ei liitunud vabatahtlikult Nõukogude Liiduga. Meid okupeeriti. Me taastasime oma iseseisvuse õigusliku järjepidevuse alusel. Samal ajal peame ka meie austama rahvusvahelist konsensust, et Euroopa sõjajärgseid piire enam ümber ei joonistata.
Vastupidine retoorika tekitab asjatut... see more segadust.
president Kersti Kaljulaid
02.02.2020 0 likes 0 comments 0 comments
25 days ago
admin wrote
Rusikakangelane peab kandma elektronjalavõru ja kergendama kukrut 4000 euro võrra
Pärnu maakohus karistas üht ohvritest maja hoovis jalaga näkku löönud ja pubis teist peaga vastu betoontreppi tagunud 29aastast Raiti, kel oli kehtiv kriminaalkaristus, kahe aasta ja ligemale kümne kuu pikkuse vangistusega. Seda ei pöörata täitmisele, kui Rait täidab kolmeaastasel katseajal kontrollnõudeid ja allub kuu jooksul elektroonsele valvele. Samuti peab ta kergendama kukrut ligemale 4000 euro võrra.
... see more />
25.01.2020 0 likes 0 comments 0 comments
27 days ago
admin wrote
Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele vastanutele teeb muret olukord riigis – stabiilsuse püüete asemel imetlevad poliitikud oma naba, on kesise koostöövõimega ning tekitavad ohtlikke seosed üksikute ettevõtjatega, mis piiravad ettevõtlusvabadust.
23.01.2020 0 likes 0 comments 0 comments
28 days ago
admin wrote
Kliimapõgenikke ei või tagasi koduriikidesse saata, leidis ÜRO Inimõiguste Komitee märgilises otsuses.
22.01.2020 0 likes 0 comments 0 comments