admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
Kliimapõgenikke ei või tagasi koduriikidesse saata, leidis ÜRO Inimõiguste Komitee märgilises otsuses.
18 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Kõik reklaamitibid ja muud noored, kes te nõuate endale neljapäevast töönädalat — tulge mõistusele, see pole päris töö! Kui te hiljem otsustate oma neljapäevasest töönädalast edasi liikuda elu juurde, kus tihtipeale peab ka nädalavahetuseti töötama, on see kukkumine teie jaoks päris valus…”
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Härra Jaan Toots tahtis meteoorina poliitikataevasse tõusta. Tartusse saabus ta kireva omanimelise autoga, mis pidi ta Riigikogusse lennutama. Kui aga tiivad Toomemäelt Toompeale ei kandnud, tähelend ei õnnestunud, siis teinud tema proua Keskerakonnale annetuse, mis pidi härra Tootsi erakonna Tartu piirkonda juhtima lennutama.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Seeder lausus, et tuleb teavitada levivatest kelmusskeemidest, kuid valitsus pensionireformis selle murekohaga ei tegele. “Tuletame meelde, et pangad meelitasid inimesi pensionifondidesse meenetega, näiteks tekkide ja vaipadega. Inimestele anti laenu siis, kui nad pensionifondi liigutasid,” rääkis ta.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Kirss põhjendas, et ainult rahaga ei tee midagi, head ideed saab teostada ka ilma selleta. "Mind on aeg-ajalt ära tüüdanud Eesti kultuuriringkondade vingumine, et raha ei ole. Minu meelest raha on, mida ei ole, ei ole ideid, ei ole tegijaid ja ei ole uusi mõtteid. Meil on ideedevaesus, see on kõige suurem asi," rääkis Kirss.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Raul Ennus: kui riik ei tea, milleks maksu kogub, pole mõtet talle juurde anda
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
14 days ago
admin wrote
...on Eesti suguse väikeriigi poolt lühinägelik loota üksnes huvide põhises jõupoliitikas õigele poolele hoidmisele. Kord on meie tänased liitlased USA ja Suurbritannia sellest samast huvide põhisest poliitikast lähtudes Eesti iseseisvuse maha müünud, nõustudes Teherani ja Jalta konverentsidel Eesti okupeerimisega Nõukogude Liitu poolt.
Objektiiv
14 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
22 days ago
admin wrote
Tööstusele üldiselt valmistab väga sügavat muret ja piinlikkust Eesti poliitiline kultuur, mis tekitab kahjuks korvamatut mainekahju.
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/toostustele-valmistab-sugavat-muret-ja-piinlikkust-eesti-poliitiline-kultuur-mis-tekitab-korvamatut-mainekahju?id=88535267
01.01.2020 0 likes 0 comments 0 comments
24 days ago
admin wrote
Keelame ära joogikõrred, kaotame poodidest kilekotid, keelame ära uusaasta ilutulestiku...
Tundub, et meie kohvikuhumanistide elu on liiga hea, sest reaalsed probleemid ja reaalsed mured on juba ammu lahendatud ning toimub peenhäälestamine.
Facebook
30.12.2019 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Meediakriitik: ajakirjandus on mänginud end klikkide armastusega kahvlisse.
Ajakirjandus võimendab klikkide nimel konflikte selle asemel, et neid alla suruda, leiab meediakriitik Tiit Hennoste.
30.12.2019 0 likes 0 comments 0 comments