admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
6 days ago
admin wrote
Eesti hakkab end PISA tulemusega turundama.
Lisaks digiriigi kuvandile tahab Eesti rahvusvahelist tähelepanu köita ka kui suurepärast haridust pakkuv maa.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Täna täidab Toompea Lossi platsi põllumeeste meeleavaldus. Põhjust meelt avaldada on topelt. Esiteks Eesti oma valitsuse silmakirjalik suhtumine toetuste maksmisse. Teiseks see, et Euroopa Liit venitab liikmesriikide otsetoetuste taseme võrdsustamisega.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Kõrged USA ametnikud on varjanud tõde Afganistani sõjalise kampaania lootusetu seisu kohta viimase 18 aasta jooksul, mil Ühendriikide sõdurid on seal viibinud, tehes teadlikult lootustandvaid avaldusi, samas kui tõendid on kinnitanud kahtluseta, et sõda seal pole võimalik võita, selgub ajalehe The Washington Post käsutusse jõudnud seni salastatud dokumentidest.
«Me ei tungi vaestesse riikidesse, et teha neid rikkaks,» rõhutas Afganistani erisaadikuna teeninud USA endine diplomaat James Dobbins.... see more «Me ei tungi autoritaarsetesse riikidesse, et muuta neid demokraatlikuks. Me tungime vägivaldsetesse riikidesse, et muuta neid rahumeelseks ning Afganistanis me selgelt kukkusime läbi.»
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
7 days ago
admin wrote
Maailma arvamusliidrid ei jätnud karvustamata ei kunagist Rootsi peaministrit, tänast ühe panga nõukogu esimeest ega ka teiste pankade juhte nende arrogantse ja üleoleva suhtumise pärast oma Eestis ja teistes Baltimaades asuvate harukontorite tegevuse suhtes. Kõlama jäi lihtne sõnum: kui tihkasite oma Balti harukontorite kaudu suuri kasumeid lõigata siis olge nüüd nii palju mehed, et võtke lõpuks ka ise vastutus oma ahnuse eest.
7 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Lähiminevikust iseloomustavad prokuratuuri tööd sellised kaasused nagu Mary Krossi ilmselt kuritegeliku käitumise andeksandmine, Tartu abilinnapea Kajar Lemberi kiusamine enam kui kahe aasta jooksul, Tartu vallavanemgi sai õiguse alles aastate järel ja Ülenurme abivallavanem uuriti lausa surnuks – 2 nädalat pärast õigeksmõistmist ütles ta süda üles.
Võib välja tuua veel Edgar Savisaare kaasuse venitamise aastate peale, maadevahetuse saaga, Tallinna Sadama loo või Reformierakonna vastu laest... see more võetud "kilekoti-kaasuse", milles erakond grammigi süüdi ei olnud. Lisaks veel Kärdla lennuõnnetus, mis venis neli aastat, aga prokuratuur ei avanud isegi musta kasti, mille olemasolust on kuulnud iga veovoorimees.
Neid asju on kümneid, aga viimatistest rääkideski saab probleemist aru. Mary Krossi kaasus, kus kahtlustataval oli selge riigivastane motiiv, aga jäeti küsimata lihtne küsimus: "Mary, miks sa seda tegid ja kes palus sul seda teha?" Kajar Lemberit kiusates pole märgatud, et ühe juukselõikuse 9-eurone arve pole proportsioonis süüdistusega. Kaks aastat uuriti Kaur Kenderi seksuaalteost, mis on Lumivalgekese muinasjutt võrreldes Eestiski vabalt kättesaadava Markii de Sade’i "Soodoma 120 päevaga".
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
11 days ago
admin wrote
Endine väliskaubandus- ja IT minister Kert Kingo ja rahandusminister Martin Helme püüdsid tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti (TTJA) peadirektorit Kaur Kajakit mõjutada Aidu tuulepargi osas järelevalvemenetlust lõpetama, kirjutas Postimees. Prokuratuur kinnitas Delfile, et Kajaki antud info ministritega kohtumisest võeti teadmiseks ning ühtegi kriminaalmenetlust kohtumisel toimunu osas algatatud pole.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
PRIA juht polnud ainus. Ka tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti (TTJA) peadirektor Kaur Kajak kutsuti sel sügisel EKRE ministrite ette vaibale soovitusega ettevõtjaid soodsamalt kohelda. Mõjutusmäng käib kümnete miljonite eurode nimel, info on jõudnud prokuratuuri.
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
13 days ago
admin wrote
Ülikoolide eestikeelsetesse õppekavadesse peidetud ingliskeelsed ained lisavad ülikoolile rahvusvahelisust, kuid kukutavad läbi tudengeid, kes ainult eesti keeles õppides võiksid olla edukad.
13 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
16 days ago
admin wrote
Andrus asus noaga oma sõpra pussitama, lüües teda sellega kaela, reide ja kehasse. Nõnda põhjustas Andrus kannatanule eluohtliku tervisekahjustuse, mis konstateeriti ka süüdistuses.
Kohus mõistis Andruse süüdi ja mõistis talle karistuseks 4 aastat vangistust, mida vähendati 2 aasta ja 8 kuuni. Karistusaja hulka arvestati kaks päeva, mil Andrus viibis eelvangistuses ning karistus liideti talle Tartu Maakohtu varasema otsusega mõistetud ärakandmata karistusega, millega määrati talle rahaline... see more karistus 1000 eurot.
Seega jääb Andrusel liitkaristusena kanda 2 aastat 7 kuud ja 28 päeva vangistust, mida ei pöörata täitmisele tingimusel, et ta ei pane 3 aasta pikkuse katseaja vältel toime uut kuritegu ning järgib talle sätestatud kontrollnõudeid. Lisaks tuleb Andrusel tasuda ka menetluskulud.
29.11.2019 0 likes 0 comments 0 comments
22 days ago
admin wrote
Meeldib
Haridusministeeriumi prakikandi töölaud
Haridusministeeriumi prakikandi töölaud Autor/allikas: Haridus- ja teadusministeeriumi Facebook

Haridus- ja teadusministeerium on asunud juba aastakokkuvõtteid tegema ning määranud suuremale osale ligi kahesajast töötajast lõppeva aasta tegevuste eest tulemuspalga kokku enam kui 250 000 euro väärtuses. Suurim üksikpreemia on üle 7700 euro ning tunnustamist leiti eri põhjustel, nii töö õigeaegse tegemise kui hea sisseelamise... see more eest oma valdkonda.
23.11.2019 0 likes 0 comments 0 comments