admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Today
admin wrote
Paluste sõnul on täna keeruline öelda, et 20 aasta eest tehti midagi valesti, kui valiti praegune perearstimudel. Toona oli reform hädavajalik, ning kui oli valida, kas määrata inimene oma elukohajärgse arsti juurde või lasta tal endal tohtrit valida, siis eelistati praegust lahendust, kuigi see ei olnud kõige lihtsam riigi ega patsiendi jaoks.
15 minutes ago 0 likes 0 comments 0 comments
Yesterday
admin wrote
Euroopa Liidu Moskva-esinduse juht Markus Ederer kutsus oma märgukirjas blokki uuesti alustama tihedamat majandusalast koostööd Venemaaga.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
4 days ago
admin wrote
Põhivaidlus puudutab seda, milline on Poola koht EL-is ja millist poliitikat peaks EL ajama. Võimul olles ütles Kodanike Platvorm, et me peame olema Euroopa peavoolu osa, nii et läheme kaasa kõigega, mis Pariisis, Brüsselis ja Berliinis otsustatakse, lootes, et see on ka meie huvides. PiS aga ütleb, et see polnud üldse meie huvides, Nord Stream ja Nord Stream 2 ehituse puhul ei küsinud keegi, mis meie huvid on. Nüüd tahame ise oma välispoliitikat kujundada ja see on tekitanud pingeid eriti Berliiniga.
... see more />
4 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Kallas oli menetluse all rohkem kui kuus aastat ja neli kuud ja seoses süüdistuse täieliku nurjumisega tuleb riigil kanda ligi 115 000 eurot eri kulusid mille lisaks tuleb kohtul tagastada Kallasele kõik prokuratuuri arestitud varad, mille hulka kuulub näiteks umbes 200 000eurone Lamborghini ja kinnisvara Suur-Patarei büroohoones.
Riigiprokuratuur süüdistas Kallast põhjanaabri juures toime pandud 3,5 miljoni euro suuruses rahapesus ja Soome politsei hinnangul ajas Kallas äri ilma nõutava registreeringuta.... see more Selle rikkumise tõttu anti ta kohtu alla, kuid seoses kuriteo aegumisega mõistis Helsingi kohus Kallase 2016. aastal õigeks.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Venemaa heidutamine NATO idatiival sai tagasilöögi
Peatatud investeeringute summa pole seni investeerituga võrreldes suur, aga see-eest märgiline samm.
Loe lähemalt: https://www.postimees.ee/6771247/venemaa-heidutamine-nato-idatiival-sai-tagasiloogi
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
14 days ago
admin wrote
Olukord, kus Eestist Soome või mujale tööle läinud hakkab seal saama võrreldes siin saaduga kordades kõrgemat palka ning seesama palgamaksja saab Ukrainast tulnuile anda eestlastega võrreldes veelgi vähem, võib vaid esmapilgul tunduda kõigi jaoks kasulik. Eestlane saab Soomes kõrgemat palka, ukrainlane Eestis rohkem kui ta teenis kodumaal ning ka Eesti tööandja hoiab väiksemat palka makstes raha kokku. Kuid antud juhul jääb vastuseta küsimus, et kellele me siis Eesti riiki ehitanud oleme, kui kümnete... see more tuhandete lahkunud eestlaste asemel tulevad siia slaavi kultuuriruumi täienduseks kümned tuhanded ukrainlased.
14 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
17 days ago
admin wrote
2005. aastal hoiatas toonane haridusminister Mailis Reps Riigikogu Toimetistes sama probleemi eest. „Meie üleminek turumajandusele on veninud üsna pikaks ning sotsiaalne kihistumine on süvendanud hariduslikku kihistumist, mis omakorda loob pinnase edasiseks ebavõrdsuse arenguks ja ühiskonnast võõrandumiseks,” kirjutas Reps.
Praegu räägib Repsi juhitud haridus- ja teadusministeerium teistsugust juttu. Ise nad haridusliku kihistumise kohta küll andmeid ei kogu, kuid vaatavad PISA testi analüüsi... see more selle kohta, kuidas sotsiaal-majanduslik taust õpilasi mõjutab. „PISA 2015 kohaselt on Eestis see mõju üks väiksemaid maailmas,” selgitab ministeeriumi kommunikatsiooniosakonna nõunik Jelena Zemskova, et probleemi ei ole.
30.08.2019 0 likes 0 comments 0 comments
21 days ago
admin wrote
"Mitte miski ei ole takistanud Eesti Pangal võtta jalad kõhu alt välja, teha erinevaid ekspertiise ja analüüse ka juba varem, kui see teema on olnud aktuaalne. Mitte miski ei ole takistanud aktiivselt sekkuda sellesse protsessi, mis meil on toimunud pea 20 aastat ja kus fondid ei ole pensionikindlustajate huvides Eestis toiminud, kus me oleme selle võrdlustabeli kõige lõpus võrreldes teiste riikidega, kus analoogsed süsteemid toimivad, jne jne," rääkis Isamaa liider. "Ei ole tulnud kõikide nende... see more aastakümnete jooksul Eesti Pangalt initsiatiivi ja ei ole olnud muret, et see vajab põhjalikku muutmist."
26.08.2019 0 likes 0 comments 0 comments
24 days ago
admin wrote
Teadlaste töötundide aruannete võltsimise, mida ülikooli sees nimetati „loominguliseks raamatupidamiseks“, uurimiseks moodustas Jaak Aaviksoo komisjoni, kes peaks esmase aruande esitama nädala aja jooksul.
23.08.2019 0 likes 0 comments 0 comments
25 days ago
admin wrote
Tarbijateadlikkuse kasvatamine ja erinevad keskkonnamärgised toodetel on laialt levinud meetmed jätkusuutliku arengu edendamiseks. Paraku ei ole need piisavad, et keskkonnaprobleemi lahendada. Veelgi hullem - need võivad hoopis progressi takistada. Tarbijaid süüdistades maailma ei päästa, tõdetakse Helsingi ülikooli värskes teadustöös.
22.08.2019 0 likes 0 comments 0 comments