admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
Yesterday
admin wrote
Laaneots kritiseeris hoopis meie sõjaaja koosseisu vähendamist 42 000 liikmelt 25 000 2013. aastal. Tema võrdleb Soome ja Eesti sõjaaja koosseisu pärast Krimmi sündmusi.
"Kui enne oli vahekord neljakordne relvajõudude suuruse vahel sõja ajal, kui see tõesti juhtub, siis nüüd on see 13-kordne," ütles ta.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
6 days ago
admin wrote
Martin Helme, kes oma isaga koos võimule pürgides ütles, et nemad vaatavad riigiaparaati, sealhulgas ka süvariiki, et sel on ametnike näol kaks sangpommi kummagi jala küljes. Ja need sangpommid jäävad sinna edasi, sest meil on kriisiaeg. Vana jutt ei loe, sest situatsioon on uus.
6 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Andreas Anvelt: laiapindne paberist riigikaitse?
Meie laiapindne riigikaitse kipub olema justkui origami, vormilt ilus ja mitmemõõtmeline, aga tal on üks puudus – see on paberist, kirjutab päästeameti peadirektori asetäitja Andreas Anvelt.
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Eestis pankade väljastatavad tarbimislaenude intressid on kogu euroala kõige kallimate hulgas. Pangad ise põhjendavad seda peamiselt vähese konkurentsiga, kuid ka turu väiksusega, mistõttu tarbijakrediidi kiiret soodsamaks minekut lähiajal oodata ei ole.
11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
11 days ago
admin wrote
Sõlmitud lepinguga võttis Eesti riik kohustuse tasuda advokaadibüroole kolm miljonit eurot olenemata töö tulemustest. Samas toonitatakse, et pole teada, kas tööl saabki tulemusi olla, st kas ühendriikide õigus ja kohtupraktika üldse võimaldab Eestil saada Danske panga rahapesujuhtumist rahalist kompensatsiooni.

11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kui muidu tuleb soomlaste eeskuju kiita, siis üks viga neil siiski on: liigne tarbimishullus ja uute asjade ihalus, mis on kindlasti nakatanud ka eestlasi.
Tahtmine olla naabrist parem on suurim võlavangla lõks. Ent eestlane, erinevalt soomlasest, sellest nii kergelt välja ei pääse.

11 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
12 days ago
admin wrote
Venemaa president Vladimir Putin on allkirjastanud ukaasi 75 000 rubla (umbes 830 euro) ühekordse väljamaksmise kohta „natsionalistliku põrandaaluse likvideerimisest osavõtjatele Baltimaade, Valgevene ja Ukraina territooriumil aastatel 1944-1951”. Seda kinnitas eelmisel kolmapäeval Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov.
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
16 days ago
admin wrote
Said ligi 11 miljonit palgahüvitist
Kui vaadata, kui palju on need Tallinki gruppi kuuluvad ettevõtted, kes sel nädalal töötukassasse esmased koondamisteated sisse andsid, palgahüvitist kevadel küsinud, siis suurima summa sai riigilt enim inimesi koondav OÜ Hansaliin. Kolme kuu eest oli ettevõtte 1834 inimesega seotud kogukulu ligi 5,8 miljonit eurot. Sellega juhib ettevõte ka riigilt enim palgahüvitist saanute edetabelit.
Suure summa sai ka OÜ HT Laevateenindus, kelle kolme kuu kogukulu... loe rohkem 528 inimese peale oli natuke üle 2,45 miljoni. See ettevõte on palgahüvitise saajate edetabelis kolmandal kohal. AS Tallink Grupi kolme kuu palgahüvitise kogukulu 465 inimese peale oli ligi 1,49 miljonit eurot. Ettevõte on palgahüvitise edetabelis viiendal kohal.
OÜ TLG Hotell sai kolme kuu eest kokku 267 inimese pealt ligi 626 000 eurot ning AS Tallink Duty Free 183 inimese hüvitise kogukulu oli kolme kuu eest natuke üle poole miljoni. OÜ TG Hotell on palgahüvitise saajate edetabelis 22. kohal ning AS Tallink Duty Free 30. kohal.
Kokku eraldas töötukassa viimastel päevadel koondamistest teada andnud Tallinki kontserni kuuluvatele ettevõtetele aprillis, mais ja juunis palkade maksmiseks ligi 11 miljonit eurot.
04.09.2020 0 likes 0 comments 0 comments
24 days ago
admin wrote
Peeter Espak: rahvusvaenu ja klassiviha õhutamine ei saa olla uus normaalsus
Augustis juhtus Eestis midagi enneolematut. Retoorika, seisukohad ja kõned, mida viimati avalikkuses kuulsime sellise jõulisusega Interrinde esindajate poolt veel kolmkümmend aastat tagasi – olgu Jevgeni Mihhailovitš Kogani või Mihhail Ivanovitš Lõssenko suust – on tagasi saabunud Eesti ametlike ürituste kavadesse koos kõrgeima riikliku tunnustusega.
27.08.2020 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Kuid tegelikud mängureeglid asuvad muidugi poliitilisest instantsist väljaspool, ning katastroofiline tasakaalukaotus muutub seeläbi paratamatuks. Ehe näide on rootslaste narratiiv nn "humanitaarsest suurriigist", kus hüveks on võetud seda ohjeldavatest dogmadest ja struktuuridest vabastatud kristliku moraali nihilistlik koondumispunkt. Probleem seisneb selles, et eneseohverduslikkuse avalik signaliseerimine omab kõrget sotsiaalset väärtust. Sellise memeetilise kontseptsiooni ringlus ühiskonnas,... loe rohkem mis pole etniliselt, kultuuriliselt ega väärtuseliselt homogeenne seab selle kandjad teistega konkurentsivõimetusse olukorda. Ning see ongi hoop Rootsile väljastpoolt, mille tagajärgi oleme juba saanud ja saame lähikümnenditel "me-ju-hoiatasime" ilmega kurvalt edasi jälgida.
27.08.2020 0 likes 0 comments 0 comments