admin

Rahvuslus ei ole puue...

Profile Photos
1 Photos By admin
Actions
rate profile
0 votes
Description
Empty
Custom RSS Feeds
Empty
Timeline
All posts
2 days ago
admin wrote
Riigikontrolör: milleks e-riigile täiskohaga klikkija?
Riigikontrolör Janar Holmi sõnul kipub Eesti seadusandluse häda olema see, et millegi lihtsustamise tähe all muudetakse kõik hoopis keerulisemaks. Nii on läinud näiteks riigihangete ja e-riigi teenustega.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
8 days ago
admin wrote
Tallinna kesklinnas BMWga suuravarii põhjustanud Oliver Kobing andis märtsi alguses toimunud kohtuistungil mõista, et ta on vaene tudeng, mistõttu pole tal võimalik tal võimalik kannatanutele kahju ja menetluskulusid hüvitada. Tema kriminaalhooldaja pakkus kohtule välja, et asjaolusid arvestades võiks Kobingi vangi saata. Harju maakohus otsustas ta siiski vabadusse jätta.

8 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Seda, et eestlased võtaksid ukrainlaste töö üle, peab ta ebatõenäoliseks. „Eestlased ei oska ja ei viitsi tööd teha – selles on probleem –, ukrainlased on enamasti sellised inimesed, kelle oskused on pikkade aastatega omandatud – on nad siis plaatijad, puusepad või maalrid,” märkis Varov. Tema sõnul on neil ka palju eestlasi tööl, kuid vähestel on need oskused, mis on ukrainlastel.
Meisterviimistlus OÜ juhataja
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
12 days ago
admin wrote
Tulevik on erikoolide päralt
Kui üldtunnustatud koduse kasvatuse põhimõtted ühiskonnas killustuvad, muutub õpilaskond samas koolis õppimiseks haridusvajaduste poolest liiga mitmekesiseks, kirjutab Martin Ehala.
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Tanklaketid tormasid end õigustama ja ütlesid, et langetasid hindu juba enne suurt kukkumist möödunud nädala alguses, mida on nimetatud mustaks esmaspäevaks. Nad väidavad, et 6. märtsil kukutasid nad bensiini ja diisli hinda vastavalt 7 ja 8 senti. Järgnevalt graafikult vaatavad aga vastu suured käärid – nafta maailmaturu hinna vabalanguses püsivad meie tanklahinnad endiselt üleval:
13 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
20 days ago
admin wrote
Linnar Priimägi: kodumaa kaitsemine pole enam hinnas. See ei jää karistuseta
08.03.2020 0 likes 0 comments 0 comments
21 days ago
admin wrote
BLRT personalijuht: kaua me kannatame võõrtööliste foobia ja võõraviha all? Kui me areneda ei taha, siis tunnistagem seda ausalt
07.03.2020 0 likes 0 comments 0 comments
27 days ago
admin wrote
Meie eelviimase valitsuse (s.t. Taavi Rõivase oma) suurim plärakas (mida aga tänane valitsus ei oska klaarida) on see, et ta ütles oma peaministri suu läbi – Eestis on kõik sedavõrd korras, et edasi tuleb hakata tegelema peenhäälestusega. Aga jama oli siis ja on ka täna see, et Eesti majanduse hädad olid selleks ajaks tehtud nii suurteks, et kuni tänini ei piisa ei peen- ega jämedast hääletusest, vaid suurte osade väljavahetamisest, ümberehitamisest ja kuvaldaga kinnitagumisest.

02.03.2020 0 likes 0 comments 0 comments
28 days ago
admin wrote
No kellele ometi meeldiks uus pagulaskriis? Kellele, kellele – Venemaale muidugi. Kui Eesti huvides on rahulik ja ühtne Euroopa, siis Moskvale meeldib segadus meie liitlaste leeris.
Näiteks võiks pagulastelaine survestada Prantsusmaad ja Saksamaad suhteid Venemaaga siluma. Eesti diplomaatidele tähendaks see taas vajadust pingutada meie huvide kaitsel ülekaaluka jõu vastu. Sellisel juhul jääb üle vaid neile soovida, et tegu oleks taavetliku heitluse, mitte sisyphosliku tühja tööga.
01.03.2020 0 likes 0 comments 0 comments
26.02.2020
admin wrote
"Mina sooviksin näha Läti kohut sellisena, nagu on USA kohtupraktika: kohtunik pole mitte ainult sõltumatu, vaid tunneb end samal ajal nagu kogu Ameerika rahva südametunnistus," ütles Locmele-Lunova.
26.02.2020 0 likes 0 comments 0 comments