Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Poliitnaelad
Täna
admin kirjutas
Eesti Välisluureameti peadirektor Mikk Marran ütles reedel USAs Aspeni julgeolekufoorumil, et avaliku elu tegelaste, nagu ajakirjanike, diplomaatide, äriinimeste ja poliitikute seast on leitud inimesi, kelle näol on arvatavasti tegemist Vene mõjuagentidega.
„Me oleme tuvastanud poliitikutest, ajakirjanikest, diplomaatidest, äriinimestest koosneva võrgustiku, mis hõlmab tegelikult Venemaa mõjuagente ja kellele öeldakse, mida neil tuleb teha,“ ütles Marran. „Me näeme selgesti, et need inimesed... vaata rohkem suruvad peale Vene agendat.“
5 tundi tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
Eile
admin kirjutas
Riik tellib 83 333 euroga uuringu, et välja selgitada karmi aktsiisipoliitika ja lokkava Läti piirikaubanduse mõjud ettevõtlusele ja laiemalt majandusele.
Eile 0 likes 0 comments 0 comments
2 päeva tagasi
admin kirjutas
36-aastane somaal tungis 28. aprillil Vänersborgis naise korterisse, haaras puust mõõga ning asus naist tema lapse nähes jõhkralt vägistama. Ta surus mõõga naisele vagiinasse, samal ajal karjudes “Hoor!” ja “Sa vajad sama suuri peeniseid!”. Juhtumi tunnistajaks olnud tütar rääkis naispolitseinikule, et ta nägi kuidas Mahamed tema ees emale puust mõõga sisse torkas.
Vänersborgi kohus mõistis Somaalia mehe selle teo eest kaheks ja pooleks aastaks vangi, kuid karistus võib väheneda kolmandiku... vaata rohkem võrra, mis tähendab reaalselt 1 aasta ja 8 kuud vangistust. Vänersborgi kohus keeldus meest riigist välja saatmast, viidates “turvalisuse olukorrale” Somaalias. Ehk inimõigused, mis justkui kohalike suhtes ei kehti, päästsid jõhkra kurjategija deporteerimisest ning ta on peale karistuse kandmist jälle Rootsi tänavatel liikumas ja võib-olla veel hullemaid tegusid sooritamas.
2 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
Värskemad uudised
IRLi poliitik: meenutan Jaak Madissonile, et Eesti keelepoliitika ongi Isamaa kujundatud, probleem on kümne küünega vastu sõdiv Keskerakond.
13 päeva tagasi
 
Värskemad artiklid
Kelle käes on ENSV KGB koputajate toimikud? Kuidas dokumendid Eestist välja viidi? Delfi avaldab kolmanda ja viimase osa kirjastuse Varrak uuest raamatust “ENSV KGB tegevuse lõpetamine”, mille autoriks on Harri Mägi, kes heidab pilgu terroriorganisatsiooni kulisside taha.
17.06.2018
 
Blogid

VALITSUS ON JUBA AASTAID JÄRJEKINDLALT RAKENDANUD NIINIMETATUD „ÕHUKESE RIIGI“ STRATEEGIAT KOOS SUHTUMISEGA, ET „KÕIK PROBLEEMID LAHENEVAD ISEENESEST, ISEREGULATSIOONI KORRAS.“ SELLISE SUHTUMISE TULEMUSENA PEAME TÕDEMA, ET SISERIIKLIK JULGEOLEK POLE OLNUD
admin 17.04.2018 0 39
Foorumi postitused
Avalikud videod
värskemad
Avalikud fotod
värskemad
Värskelt lisatud viited
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018 0 comments From admin
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018 0 comments From admin
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tegemist on sama absurdilõhnalise (nime poolest vähemalt) meediateosega kui näiteks BH Russland (Berline…
18.04.2018 0 comments From admin
Avalikud sündmused
Eesti taasiseseisvumine 1991.aastal
20.08.2018 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
From admin
Tegevused
Eesti taasiseseisvumine 1991.aastal
20.08.2018 00:00
Eesti, eesti, Estonia
0
08.07.2018
0
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018
0
Tagatuba

 

 

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele. Täpsemalt loe rubriigist "Meist".

Samast rubriigist leiad ka viite Tagatuba FM  lehele, kus esialgu saab kuulata vaid salvestatud saateid.

Lehe alumisest menüüst vali Language alt keeleks eesti keel, mis muudab olulise osa portaalist eestikeelseks!

 

Avalikud küsitlused
By admin 17.04.2018
By admin 17.04.2018
Members
Online
Empty
Tarkuseterad
"Eesti sõdur on pannud oma pea ümber närtsimata pärja mehise vapruse hiilgavatest tegudest ja oma kangelastegude läbi meie rahvale helkiva mineviku loonud, mida ükski võim maailmas temalt ei saa riisuda. "

"Nimed marmortahvlil III"

Lühidalt
admin: Teisipäeval ütles Vabaerakonna esimees Andres Herkel, et senisele idapiiri projektile tuleks otsida odavamaid ja kiiremini tehtavaid alternatiive. Martin Helme on resoluutsem ja nimetab piiriehitust koguni kahjurlikuks. Helme hinnangul tuleks taristu ehitamise asemel palgata rohkem piirivalvureid. "Tegelikult ehitatakse välja kallis asi, mida valvama ei hakata. Ja see tähendab, et meil tehakse asju tagurpidi Antsla moodi. Praegu mina näen siin selgelt, et lihtsalt lüpstakse riigieelarvest raha erinevate hangetega ja seletatakse meile, kuidas see suurendab turvalisust. Tegelikult ju ei suurenda," kommenteeris Martin Helme. Seeder kahtleb, kas kallis piirirajatis on mõistlik Helir-Valdor Seederi sõnul pole ka valitsuserakondade seas kindlust, et just tänaste plaanide järgi lõpuni minnakse. Eesti idapiiri kohal lendavad sageli võõrad droonid (1) "Siseministeerium kui ametkond on väga selgelt ja jõuliselt projekti laua peale pannud ja soovib selle rahastamist sellises mahus, nagu see viimane projekt on, mille maksumus on üle 300 miljoni euro. Mina julgen küll öelda, et mina olen üks nendest inimestest, kellel on mitmeid küsimusi, kas on mingisuguseid alternatiivseid paremaid lahendusi," sõnas Seeder.
5d tagasi
admin: Kongresmenid, teleankrud ja eksperdid kogu poliitilise spektri ulatuses mõistsid USA presidendi Donald Trumpi esinemise eilsel pressikonverentsil Helsingis koos Venemaa riigipea Vladimir Putiniga karmilt hukka.
5d tagasi
admin: Ameerika Ühendriikide president Donald Trump teatas, et kohtumine Vene presidendi Vladimir Putiniga läks paremini kui möödunud nädalal toimunud NATO tippkohtumine.
5d tagasi
Olulisemad uudised
Olulisemad artiklid
Meid leiad ka:
https://twitter.com/teineeesti https://www.facebook.com/portaalTeineEesti/
Maailmakaart
Uudistekiri
Nõustu, kui soovid, et Tagatuba saadaks Sinu e-postile teavet värskete artiklite, blogide ja muu kohta.
Rahvusliku Eesti eest!

                  

§ 1.   Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.

  Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu.

EESTI VABARIIGI PÕHISEADUS