Timeline
04.03.2021
parimmax wrote
Rein Rannap, kes ütles Vikerraadio hommikusaates: “Minu arust on kurb, kui Eesti Laul on ingliskeelne või seda teevad välismaa lauljad või esitajad. Ma kurvastasin väga, kui ma kuulsin, et see Eurovisiooni eelvoor nimetati ümber Eesti Lauluks. Pealkiri ja sisu ei lähe kokku… Kui see on laulude ja selle esituse võistlus, siis mina heliloojana näen, et seda tuleks valida muusika järgi – vaadata meloodiat ja natukene ka teksti. Paraku me näeme, et sellel Eurovisiooni eelvalikul on pearõhk show‘l, välimusel... vaata rohkem ja liikumisel. Ja ka moodsal saundil – kui aega üle jääb, siis mingisugused noodid peaks ka olema seal, siis liigutatakse kahte-kolme nooti edasi tagasi, seal esitatav muusika pole aastaid enam oluline. Ma ei ole viis aastat enam jälginud seda Eesti Eurovisioni eelvooru. Ma ei kannata neid vahetekste, nalju ja küsimusi seal. Ma ei saa üldse aru, miks peab olema see maksumaksja raha eest avalik-õiguslikus televisoonis nii glamuurne ja kallis olema? Maksumaksja raha eest töötav ringhääling ei peaks üldse võistlema vaatajate ja klikkide või niisuguste asjade eest, vaid peaks tegema ikkagi sisukat ja rahvuslikku asja.”
04.03.2021 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Möllurokiansambel Teravmoon andis välja debüütalbumi ja miniatuurse töövihiku täiskasvanutele „Loodan, et sul pole paha meel“. Plaati saab kuulata koos bändiga juba sel reedel rokiklubi Barbari terrassil, esitluskontserdit on võimalik nautida juunikuus.
8 hours ago
 
Forum Posts
Public photos
latest
Public videos
latest
Recently Added Sites
tagatubafm.ee — Tagatuba FM on raadio mõistlikule inimesele, kes lisaks kuulamisele, suudab ka kaasa mõelda. Ehk et eelistame tarka kuulajat, kes ei oota millal talle palad suhu pistetakse vaid viitsib ise lusika võtta…Mitmekesist rockmuusikaprogrammi eelistav raadiokuulaja peaks jääma rahule: eetris kõlab muusikat…
6 days ago 0 comments From parimmax
Outline
Jah - 0%
Ükskõik - 0%
E - 100%
6 days ago
0
tagatubafm.ee — Tagatuba FM on raadio mõistlikule inimesele, kes lisaks kuulamisele, suudab ka kaasa mõelda. Ehk et eelistame tarka kuulajat, kes ei oota millal talle palad suhu pistetakse vaid viitsib ise lusika võt…
6 days ago
0
03:38
04:28
03:13
6 days ago
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rokkmuusikast lugupidavale inimesele.

Pikemalt loe rubriigist MEIST.

Meiega saad ühendust kasutades lehe all olevat vormingut KONTAKT või info@tagatuba.org

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks vajuta lehe all olevat LANGUAGE ja vali Eesti keel

Public polls
By parimmax 6 days ago
Quotes
"Kõik, mida vaja, on sinu sees. Ma usun, et inimesed ise loovad oma taeva ja põrgu. See on isiklik valik. "

Karl Logan - Manowar.

Shoutbox
parimmax: Möllurokiansambel Teravmoon andis välja debüütalbumi ja miniatuurse töövihiku täiskasvanutele „Loodan, et sul pole paha meel“.
8h ago
Categories
News
Meilt (1)
Tags
News
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.