Timeline
Yesterday
parimmax wrote
Ettevõtja vastus Kaja Kallase üleskutsele jääda koju: sa viibutad näpuga, aga jätad tublid Eesti inimesed raskel ajal hätta. Unusta eelarvetasakaal!
13 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Soomes, Lätis ja Leedus lisandus ööpäevaga vähem nakatunuid kui Eestis
14.02.2021
 
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Outline
Oluliselt - 50%
Jah - 0%
Mitte eriti - 50%
E - 0%
11 days ago
0
11.02.2021
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Pikemalt loe rubriigist MEIST.

Meiega saad ühendust kasutades lehe all olevat vormingut KONTAKT või teiseeestieest@gmail.com

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks vajuta lehe all olevat LANGUAGE ja vali Eesti keel

Public polls
By parimmax 11 days ago
Quotes
"Meie iseseisvuse saavutamine oli ju kaugete unistuste saar, see oli kõige salajasema soovi täitumine, mille kättesaamisel rahvas aga pimestus suurest valgusest. Nüüd aga on nagu tekkimas tundemärgid, mis omased langevale riigile. Seda ei märka mitte üksi meie, vaid ka välisriigid on meid hakanud vaatlema haige riigina. On juba hakatud, nagu omal ajal Poolas, väljastpoolt meid "heatahtlikult" hoole alla võtma. On tunne, et meie praegu elame hädaohtlikus seisukorras ning rahvas ise peab selle välja arstima. "

Jüri Uluots

Shoutbox
parimmax: Euroopa Ülemkogu keskne teema oli koroonapandeemia. Euroopa Liidu liidrid ütlesid esimest korda avalikult välja, et USA ja Suurbritannia blokeerivad koroonavaktsiinide eksporti.
2d ago
parimmax: Harju maakohus mõistis kümnekuulise tingimisi vangistuse mehele, kes kägistas, peksis ja tiris juustest oma naist.
20h ago
Categories
Events
Tags
Events
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.