Timeline
Today
admin wrote
Suurbritannia valitsuse avaldatud Brexiti-järgsete sisserändeplaanide järgi oskusteta töötajad viisasid ei saaks. Tööandjaid kutsutakse „eemalduma” Euroopa „odavale tööjõule” toetumisest ning investeerima personali säilitamisse ja automatiseerimisse.
58 minutes ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
"Veidi lihtsustades võib öelda, et sotsiaaldemokraatia klassikaline tuumik - ehk mitte linnaintelligents ja Telliskivi hipsterid, vaid tööinimene -, on sotsiaaldemokraatias pettunud.
J.Ossinovski
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
admin wrote
Lõppeval nädalal kuulutas president Kersti Kaljulaid välja seaduse, mis lubab neil, kelle üks vanem on Eesti mittekodanik, aga teine kolmanda riigi (enamasti Venemaa) kodanik, saada kodakondsuse lihtsustatud korras.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Eesti kaitseväele ostetakse 30 miljoni euro eest uued kuulivestid. Riigi kaitseinvesteeringute keskus kuulutas esmaspäeval välja 30 miljoni euro suuruse rahvusvahelise hanke ballistilise kaitsega taktikalise kandesüsteemi hankimiseks.
04.02.2020
 
Latest Articles
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
15.12.2019
 
1
Blogs

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 314
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
02:50
Video: Daniel Sõnad: Lennart Muusika: Gert ja Martti
10 days ago
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

Autahvel

Pildiotsingu mart järvik tulemus

Järvik: ega ma "lutikat" näinud ei ole, aga aparatuur tuvastas

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
""Meile, eestlastele endile kuulub õigus otsustada, missugusel viisil ja kellega koos on meie enesekaitse efektiivsem. Igal enesekaitsel on siht, milleks seda teostatakse. Meie tõendame avalikult ja otsekoheselt kogu maailmale, et meie, eestlased, kaitseme oma rahva olemasolu, oma põlis eluruumi ja oma rahva vabadust. Vabadussõda jätkub praegu. Küll erinevamates ja keerulisemates ajaloolistes tingimustes kui eelmine. Mitte orjade kari, mitte palgasõdurid, vaid väike kaine põhjamaine rahvas võitleb praegu oma eluruumi, oma vabaduse eest. On raske laim ja solvamine kui keegi ütleb või mõtleb teisiti.""

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Välismaalased on riigile üha tulusamad.Valijatele immigratsioon ei meeldi, ent riigieelarvet kosutavad välismaalased hoogsalt.
5h ago
admin: Sipsik 3.0 – depressiivne maailmakodanik paistab lastele meeldivat, kuid nende vanemad ajab pöördesse.
5h ago
admin: Tasavägise võistupakkumise Utilitasega võitis 51,5-miljonilise pakkumise teinud Eesti Energia. Tootsi tuulepargi oksjon kestis eile kolm ja pool tundi.
5h ago
admin: Putin vabastas „halli kardinali” Vladislav Surkovi oma abi ametist
5h ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
Tags
Articles
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.
ERR uudised