Timeline
Today
admin wrote
Paluste sõnul on täna keeruline öelda, et 20 aasta eest tehti midagi valesti, kui valiti praegune perearstimudel. Toona oli reform hädavajalik, ning kui oli valida, kas määrata inimene oma elukohajärgse arsti juurde või lasta tal endal tohtrit valida, siis eelistati praegust lahendust, kuigi see ei olnud kõige lihtsam riigi ega patsiendi jaoks.
12 minutes ago 0 likes 0 comments 0 comments
Yesterday
admin wrote
Euroopa Liidu Moskva-esinduse juht Markus Ederer kutsus oma märgukirjas blokki uuesti alustama tihedamat majandusalast koostööd Venemaaga.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
4 days ago
admin wrote
Põhivaidlus puudutab seda, milline on Poola koht EL-is ja millist poliitikat peaks EL ajama. Võimul olles ütles Kodanike Platvorm, et me peame olema Euroopa peavoolu osa, nii et läheme kaasa kõigega, mis Pariisis, Brüsselis ja Berliinis otsustatakse, lootes, et see on ka meie huvides. PiS aga ütleb, et see polnud üldse meie huvides, Nord Stream ja Nord Stream 2 ehituse puhul ei küsinud keegi, mis meie huvid on. Nüüd tahame ise oma välispoliitikat kujundada ja see on tekitanud pingeid eriti Berliiniga.
... see more />
4 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Rakvere volikogu täitis kohtuotsuse ja toetas seksuaalvähemuste filmifestivali rahaliselt. Rakvere linnavolikogu täitis halduskohtu otsuse, millega tunnistati õigusvastaseks LGBT filmifestivali rahalise toetuseta jätmine mullu veebruaris. Volikogu otsustas üleeile toetada festivali korraldavat MTÜ-d Sevenbow täiendavalt 1200 euroga.
30.08.2019
 
"Alusetult altkäemaksukahtlustuse saanud abilinnapea Valvo Semilarski andis prokuratuuri kohtusse" Ligi kaks aastat alusetu altkäemaksukahtluse all olnud endine Tartu abilinnapea Valvo Semilarski esitas Tallinna halduskohtule kaebuse, milles nõuab prokuratuurilt ebaõige väite ümberlükkamist ja mittevaralise kahju hüvitamist. Delfi
19.08.2019
 
Latest Articles
President Ilves kutsus ühes oma jõulutervituses olema sallivamad ja hoolivamad ning lõppevast aastast rääkides muretses sellepärast,et levima on hakanud halvustav suhtumine oma riiki…
Yesterday
 
Blogs

KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja majandu
admin 26.08.2019 0 45
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
From admin
Public videos
latest
Outline
Vastupanuvõitluse päeva ehk Otto Tiefi valitsuse päeva on riikliku tähtpäevana tähistatud alates 2007.a
22.09.2019 15:00
Vabaduse plats, Tallinn, Estonia
0
16 hours ago
0
11 days ago
0
KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja majandusringkondade tehtud otsustelt, küllastades i…
26.08.2019
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
""

Shoutbox
admin: Soome pealinnas Helsingis nõuti laupäeval meeleavaldusel varjupaigataotlusele eitava vastuse saanud afgaanide koduriiki tagasisaatmise lõpetamist ning taotluste uuesti läbi vaatamist.
2d ago
admin: Augustis toimus Pannjärvel asuvas Alutaguse seikluspargis õnnetus, milles sai rängalt vigastada noor mees. Politsei ja prokuratuur alustasid menetlust, kuid avalikkust rängast õnnetusest ei teavitanud, mis ei ole selliste juhtumite puhul tavapärane.
2d ago
admin: Euroopa Liidu suursaadik Moskvas: meil tuleb teha tihedamat koostööd Venemaaga, sest see on meie huvides.Euroopa Liidu Moskva-esinduse juht Markus Ederer kutsus oma märgukirjas blokki uuesti alustama tihedamat majandusalast koostööd Venemaaga.
Yesterday
admin: Riik kulutab üle 7000 euro ühe HIV-nakkuse avastamiseks, kuid ei tea, kui paljud registreeritud haigetest elus on
Yesterday
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
Tags
Articles
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.