Timeline
Today
admin wrote
Õiguskantsler Ülle Madise: „Ühiskond peaks olema võimalikult hirmuvaba. Vihakõnega vihakõne vastu võitlemine ei aita.“
„Ma väga loodan, et Eesti inimesel jätkub ettevaatlikkust ja heas mõttes konservatiivsust hakata vastu kõikidele piirangutele, mis esmapilgul tunduvad toredad, aga mis lõpuks võivad ka endalt vabaduse ära võtta,“ ütleb õiguskantsler Ülle Madise.

-
6 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
Yesterday
admin wrote
Osutusele, et Viini konventsiooni järgi pole teiste riikide saadikutel õigust sekkuda oma asukohariigi siseasjadesse, vastas Mosbacher järgmist: „Ühelgi saadikul pole õigust mõjutada iseseisva riigi poliitikat, kuid inimõigused pole ei poliitika ega ideoloogia. Selles osas me kompromisse ei tee ja nimetatud põhjusel me avaldasime ka oma kirja.“
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Johann Wolfgang von Goethe tähelepanekut “Trükisõna vabadusest karjuvad need, kes kavatsevad seda kuritarvitada”.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Perearst Karmen Joller EKRE tipp-poliitikutele: päriselus mõistetakse Sinusuguseid vanglasse
7 days ago
 
Eesti Posti nõukogu teeb äride eraldamiseks juhtkonnas vangerdusi Eesti Posti uue nõukogu juhi Sten Soosaare senisele karjäärile heidab varju aastatetagune pistiseskandaal, mis lõpetati tema suhtes oportuniteediga. Nimetamiskomitee juht Kaido Padar kinnitab, et oli Soosaart nõukokku valides juhtumist teadlik ja usub, et „igale inimesele tuleb anda uus võimalus". Loe lähemalt: https://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-posti-noukogu-teeb-aride-eraldamiseks-juhtkonnas-vangerdusi?id=90887959
30.08.2020
 
Latest Articles
Ma arvan, et ma ei olnud ainus, kes ärkas 10.oktoobri 2014.a hommikul teistsuguse inimesena teistsuguses Eestis. Pidanuks olema palju tolerantsem ja mõistvam, kuid miks ma seda ei tundnud? Miks tekkis selle asemel minusse viha ning raev?
7 days ago
 
Riigikogulaste soov istuda mitmel toolil korraga, on sellest hetkest kui see võimalus kaotati, säilinud. Võiks ju naiivselt arvata, et neid innustab leegitsev soov midagi kohaliku elu heaks ära teha, kuid kaldume siiski palju praktilisemate põhjuste poole.
19.07.2020
 
1
Blogs

  Valitsus on järjekindlalt rakendanud nn. „õhukese riigi“ strateegiat koos põhimõttega,et kõik probleemid lahenevad „iseregulatsiooni“ korras. Kahjuks ei toimi see avaliku korra ja turvalisuse valdkonnas,sest selles nii tundlikus teemas tähendab selline
admin 19.07.2020 0 98

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 735
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
11:18
English subtitles available. Estonia katastroofi osas on väga palju lahtiseid küsimusi. Kuhu kadusid 10 päästetud töötajat? Miks on näha manipuleeritud vrakk...
6 days ago
0
7 days ago
0
03:29
03:42
01.10.2020
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Meil on kõrini, et öeldakse ette, mida me peame ja tohime mõelda, öelda või teha. Meile ei sobi, et rahvuslus on muudetud millekski häbiväärseks ja taunitavaks. Me ei kavatse vaikida, kui meie iseseisvus vahetatakse eurode vastu. Me armastame oma rahvust, riiki, isamaad, kuid ei armasta neid poliitikuid ja valitsejaid, kes üritavad seda kõike maha müüa, kes käituvad hävitajatena. Me austame oma riiki, kuid ei austa neid, kes seda juhivad omakasupüüdlikel eesmärkidel.

Me ei järgi peavoolumeediat ja -poliitikat, vaid ütleme seda, mida arvame!

Kui soovid meiega koostööd teha, siis võta ühendust menüüst "Kontakt" vormi kaudu või E-posti : teiseeestieest@gmail.com kasutades.

Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

-------------------------------------------------------------------

...viitas Euroopa Inimõiguste Kohtu praktikale, mille kohaselt lähevad väljendusvabaduse kaitse alla ka sellised eneseväljendused, mis ründavad, šokeerivad ja häirivad riiki või mõnda selle sektorit.

---------------------------------------------------------------------

Demokraatlikku poliitilist kultuuri iseloomustavad järgmised tunnused:
– poliitiliste subjektide ja ideede mitmekesisus, poliitiline pluralism;
– tolerants teistsuguste inimeste, alternatiivsete vaadete ja erinevate kogukondade suhtes ning valmisolek vastakate huvide ja arvamuste ilmnemiseks

-------------------------------------------------------------------

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

 

Tagatuba FM

Autahvel

 

Jevgei Ossinovski: „Üllatavalt suur osa valijaist on täitsa totud“

 

EOK presidendina jätkav Urmas Sõõrumaa: mind saanuks maha võtta ainult looja ja Kapo!

 

„Üks hetk leidsin ennast riigist, mille praegune koalitsioon tegeleb päevast päeva muu hulgas naiste, noorte, vähemuste, välistudengite, võõrtööliste ja kohalike tööandjate alandamisega."  Sveta Grigorjeva

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Mitte ainult meie rahvas, vaid ka intelligents kannatab orjaaja pärandusena oma jõuetustunde all. Tuntakse, et midagi me ei saa ega jõua, kui teised ei aita, et midagi me ei tohi, kui teised ei luba. Üldine loidus, saamatus ja kartus teiste ees on juurdunud nii sügavale rahva hinge, et vaevalt säärane rahvas on suuteline kaitsma oma iseseisvust."

"Nimed marmortahvlil"

Shoutbox
admin: Macron teatas Prantsusmaa üleriigilisest lukku panekust
3d ago
admin: Kanada eestlane keeldus siseministeeriumi teenetemärgist: minister Helme ja EKRE mitmed väljaütlemised ei luba mul seda auhinda vastu võtta
3d ago
admin: Trumpi toetajad Delfile: miks ma teda valin? Trumpile on jumal oluline, ta annab meile vabaduse. Palvetan tema võidu nimel!
3d ago
admin: Neljarealisi maanteid ja Rail Balticut välisabita korraga valmis ei ehita Eesti riigil on plaan järgmise kümne aasta jooksul valmis ehitada kolm suurt taristuprojekti: 2026. aastaks Rail Baltic ja 2030. aastaks neljarajaline Tallinna-Tartu ning Tallinna-Pärnu maantee, mis kõik suurendavad teedeehituse mahtu suurel määral. Kolme suure tee korraga ehitamiseks jääb aga kohapealsest ressursist puudu.
3d ago
admin: Euroopa parlamendi saadik Urmas Paet (REF) edastas, et Euroopa Komisjon alustas Eesti suhtes rikkumismenetlust, kuna riik pole vihakõne ja -üleskutseid kriminaliseerinud.
Yesterday
admin: Läti vabariigis koguti kokku üle kümne tuhande allkirja algatusele, millega sooviti seadustada samasooliste kooselu. Läti Seim lükkas sellise soovi ülekaaluka häälteenamusega tagasi.
Yesterday
admin: Belgias kehtestatakse ranged liikumispiirangud
Yesterday
admin: Kreeka valitsus teatas tuleval nädalal algavast pea üleriigilisest karantiinist
7h ago
admin: Saksa liidumaad saadavad kõik turistid välja
6h ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Articles
ILM.EE
Tagatuba

Portaali haldab MTÜ Tagatuba Meedia Registrikood: 80587054