Eestikeelse ja -meelse Eesti eest!Isamaa au ja uhkuse nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Poliitnaelad
Eile
admin kirjutas
Seega pole "tööjõukriis" töötajate puudus, vaid odavate töötajate puudus. Paljude Eesti ettevõtete ärimudel püsib nimelt tänaseni ainult madalatel palkadel. Kui odavat tööjõudu pole, hakatakse ühiskonnale häda soovima.
Eile 0 likes 0 comments 0 comments
Värskemad uudised
Saksamaa ja Prantsusmaa ei toeta ettepanekut laiendada Venemaa sõjalise rünnaku tõttu Ukraina vastu Kertši väinas Moskvale kehtestatud sanktsioone, kirjutas kolmapäeval ajaleht Die Welt. "Euroopa Liidu poliitika- ja julgeolekukomitee istungil Brüsselis pooldasid nende kahe riigi esindajad usaldusmeetmete tugevdamist kahe konfliktipoole vahel," kirjutas Die Welt.
28.11.2018
 
Värskemad artiklid
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
28.11.2018
 
Foorumi postitused
Avalikud fotod
latest
Avalikud videod
latest
Avalikud sündmused
Upcoming
Empty
Tegevused
8 päeva tagasi
0
Jah - 0%
Ükskõik - 0%
E - 100%
29.11.2018
0
Ei - 100%
Ükskõik - 0%
Jah - 0%
29.11.2018
0
Tagatuba

 

Teine Eesti on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Täpsemalt loe ülamenüü rubriigist "Meist", sealt leiad ka Tagatuba FM

Portaali muutmiseks eestikeelseks (olulisema osa sellest) leia lehe allosast menüüst "Language" ja vajuta sellele. Avanenud aknast vali eesti keel. Edaspidi peaks sinu valik säilima.

Avalikud küsitlused
By admin 29.11.2018
By admin 29.11.2018
Tarkuseterad
"We were born to unite with our fellow men, and to join in community with the human race."

Cicero

Lühidalt
admin: ÜRO peasekretär António Guterres ütles konverentsil, et raamistik aitab ennetada kannatusi ja kaost ning toob kasu kõigile. Ta lisas, et alates 2000. aastast on teekonna käigus hukkunud üle 60 000 migrandi. Guterres rõhutas siiski, et dokument ei võimalda ÜRO-l ühelegi liikmesriigile rändepoliitikat peale suruda, kuna see ei ole juriidiliselt siduv. Samuti meenutas Guterres, et suurem osa globaalsest rändest ei toimu lõunast põhja suunal, vaid leiab aset vaeste lõunapoolsete riikide vahel. Konverentsil osales 159 maailma riiki, nende seas Eesti. Teiste seas viibivad kohal Saksa kantsler Angela Merkel, Hispaania peaminister Pedro Sánchez ja Taani peaminister Lars Løkke Rasmussen. Detsembri lõpus läheb ränderaamistik hääletusele ÜRO peaassambleel. USA, Austraalia, Itaalia, Austria ja suur osa Ida-Euroopa riikidest dokumendi vastuvõtmist ei toeta.Täna Marrakechis kogunenud ÜRO migratsioonikonverentsil kiideti heaks mitmes riigis vaidlusi põhjustanud ÜRO ränderaamistik.
3d tagasi
Olulisemad uudised
Olulisemad artiklid
Kategooriad
Uudistekiri
Nõustu, kui soovid, et Tagatuba saadaks Sinu e-postile teavet värskete artiklite, blogide ja muu kohta.