Timeline
Yesterday
admin wrote
Kliimapõgenikke ei või tagasi koduriikidesse saata, leidis ÜRO Inimõiguste Komitee märgilises otsuses.
19 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
2 days ago
admin wrote
Kõik reklaamitibid ja muud noored, kes te nõuate endale neljapäevast töönädalat — tulge mõistusele, see pole päris töö! Kui te hiljem otsustate oma neljapäevasest töönädalast edasi liikuda elu juurde, kus tihtipeale peab ka nädalavahetuseti töötama, on see kukkumine teie jaoks päris valus…”
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
admin wrote
Härra Jaan Toots tahtis meteoorina poliitikataevasse tõusta. Tartusse saabus ta kireva omanimelise autoga, mis pidi ta Riigikogusse lennutama. Kui aga tiivad Toomemäelt Toompeale ei kandnud, tähelend ei õnnestunud, siis teinud tema proua Keskerakonnale annetuse, mis pidi härra Tootsi erakonna Tartu piirkonda juhtima lennutama.
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Rakvere volikogu täitis kohtuotsuse ja toetas seksuaalvähemuste filmifestivali rahaliselt. Rakvere linnavolikogu täitis halduskohtu otsuse, millega tunnistati õigusvastaseks LGBT filmifestivali rahalise toetuseta jätmine mullu veebruaris. Volikogu otsustas üleeile toetada festivali korraldavat MTÜ-d Sevenbow täiendavalt 1200 euroga.
30.08.2019
 
1
Latest Articles
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
15.12.2019
 
1
Blogs

    KUIDAS MEEDIA MANIPULEERIB MASSIDEGA ehk 10 põhjust loobuda vaenlase relvast nr 1:   1. Tähelepanu kõrvalejuhtimine. Ühiskonna juhtimise põhielement on inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimine olulistelt probleemidelt ning valitsevate poliitika- ja
admin 26.08.2019 0 286
Forum Posts
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Public videos
latest
Recently Added Sites
petitsioon.com — Tagasi astumise nõudmine
12.10.2019 0 comments From admin
blog.tr.ee — Blog.tr.ee on Eesti suurim blogikataloog. Vaata mida uut ja huvitavat blogides kirjutatakse - hetke populaarsemad teemad ning postitused.
17.09.2019 0 comments From admin
vanglaplaneet.ee — Vanglaplaneet paljastab globaalse finants- ja võimueliidi tegevuskava, mida teatakse Uue Maailmakorrana (New World Order).
17.09.2019 0 comments From admin
Outline
03:37
17.12.2019
0
Tagatuba

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....Tagatuba on teise Eesti häälekandja!

Portaali põhiosa eestikeelseks muutmiseks valige lehe alaosas menüüst "Language" ja avanevast aknast valikuna eesti keel.

 

Autahvel

Pildiotsingu mart järvik tulemus

Järvik: ega ma "lutikat" näinud ei ole, aga aparatuur tuvastas

Public polls
By admin 19.08.2019
By admin 19.08.2019
Quotes
"Eesti sõdur on pannud oma pea ümber närtsimata pärja mehise vapruse hiilgavatest tegudest ja oma kangelastegude läbi meie rahvale helkiva mineviku loonud, mida ükski võim maailmas temalt ei saa riisuda."

"Nimed marmortahvlil III"

Shoutbox
admin: Helve Särgava liitub Keskerakonnaga, avaldab valmisolekut asuda volikogu aseesimeheks
2d ago
admin: Soomes Tamperes tabati purjus peaga roolist eestlasest taksojuht
2d ago
admin: Eestis saab töötasu ümbrikus ligikaudu 6% töötajatest
2d ago
admin: Stockholmi äärelinnas toimusid öösel kahes kortermajas plahvatused, milles sai viga vähemalt üks inimene, kes viidi kergete vigastustega haiglasse.
2d ago
admin: Populistid lahkuvad Norra valitsusest Norra populistlik Progressipartei teatas eile, et lahkub parempoolsest koalitsioonivalitsusest seoses Norra otsusega repatrieerida terrorirühmitusse ISIS kuulunud mehe abikaasa ja kaks last.
2d ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Üldist (1)
Tags
Articles
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.
ERR uudised