Eestikeelse ja -meelse Eesti eest!Isamaa au ja uhkuse nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Timeline
5 days ago
admin wrote
..."suud puhtaks" saates nimetasid ajakirjanikud ennast korduvalt "ühiskonna valvekoeraks", aga unustasid öelda et valvekoeral on ka rihm kaelas, mille teist otsa hoiab käsi mis neid toidab.See käe omanik võib olla ka teatud-tuntud koerajuht ansip koos oma kambaga.
(Kommentaar)
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
9 days ago
admin wrote
Küsimusele, kas neid ei võiks hoida tagasi samasugused kaalutlused, mis hoidsid ära Ungari Fideszi väljaviskamise EPP fraktsioonist – ehk soovimatus kaotada europarlamendis jõudu – vastas Lambsdorff, et pall on Keskerakonna käes. „Lõigake läbi sidemed EKRE-ga ja looge siin teistsugune poliitiline kooslus! Muidugi peab iga partei otsustama ise ja elama siis tagajärgedega.”
9 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
admin wrote
Euroopa Nõukogu liikmete välisministrid võtsid reedel vastu deklaratsiooni, millega kutsutakse üles taastama Venemaa hääleõigust Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblees (ENPA). Inimõiguste eksperdi Mart Nuti hinnangul näitab ministrite soov Euroopa ühtsuse murenemist.
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
ERRi uudistemaja ette toodi ajakirjandusvabaduse mälestuseks leinaküünlad Murelik kodanik tõi täna hommikul Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) uudistemaja ette ajakirjandusvabaduse mälestuseks kaks leinaküünalt. Delfi
29.04.2019
 
Kreml kinnitas kolmapäeval Vene presidendi Vladimir Putini ja Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi kohtumise ettevalmistamist.
03.04.2019
 
Latest Articles
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses.
28.11.2018
 
Forum Posts
Public photos
latest
Public videos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Outline
14.04.2019
0
05:39
03:36
29.03.2019
0
15.03.2019
0
Tagatuba

 

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele: kommenteerime tähtsamaid uudiseid, avaldame arvamust olulisematel teemadel, ütleme välja oma seisukoha....

Täpsemalt loe ülamenüü rubriigist "Meist", sealt leiad ka Tagatuba FM

Meie tegemistest loe ka:

Facebookist

Twitterist

Portaali muutmiseks eestikeelseks (olulisema osa sellest) leia lehe allosast menüüst "Language" ja vajuta sellele. Avanenud aknast vali eesti keel. Edaspidi peaks sinu valik säilima.

Public polls
By admin 03.03.2019
By admin 29.11.2018
By admin 29.11.2018
Quotes
"• "Meile, eestlastele endile kuulub õigus otsustada, missugusel viisil ja kellega koos on meie enesekaitse efektiivsem. Igal enesekaitsel on siht, milleks seda teostatakse. Meie tõendame avalikult ja otsekoheselt kogu maailmale, et meie, eestlased, kaitseme oma rahva olemasolu, oma põlis eluruumi ja oma rahva vabadust. Vabadussõda jätkub praegu. Küll erinevamates ja keerulisemates ajaloolistes tingimustes kui eelmine. Mitte orjade kari, mitte palgasõdurid, vaid väike kaine põhjamaine rahvas võitleb praegu oma eluruumi, oma vabaduse eest. On raske laim ja solvamine kui keegi ütleb või mõtleb teisiti." • (1944) "

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Põlissoomlaste toetus jätkab Soome parlamendivalimiste eel tõusu, selgub rahvusringhäälingu Yle tellitud värske küsitluse tulemustest. Põlissoomlaste toetus on nüüd 15,1 protsenti ja erakond on nüüd populaarsuselt kolmas. Tõus eelmise, veebruarikuise küsitlusega võrreldes on 1,8 protsenti.
29.03.2019
admin: Pärnu maakohus mõistis eelmisel nädalal jõustunud otsusega üldmenetluses 46aastase mehe süüdi alaealise vägistamises ja lapseealise seksuaalses ahvatlemises, määrates talle liitkaristusena kuus aastat tingimisi vangistust. Lääne ringkonnaprokuratuur küsis mehele kaheksa aasta pikkust reaalset vangistust.
04.04.2019
admin: Soomes on sotsid valimisi võitmas, Põlissoomlased hetkel teisel kohal
14.04.2019
admin: Riik ei suuda 2020. aastaks Eesti rahva suhtelist vaesust heaks kiidetud strateegia kohaselt vähendada ja hoolimata aastaid kestnud ponnistustest on eestlaste suhteline vaesus suurem kui enne reformide heaks kiitmist.
16.04.2019
admin: Prantsuse politsei pidas täna Pariisis kinni enam kui sada kollavesti, kes tulid valitsuse vastu meelt avaldama 23. nädalat järjest.
20.04.2019
admin: Vähemusi rünnanud ja eri riikide marurahvuslastega koostööd teinud Ukraina Rahvavägi sai ülesande valvata Ukraina presidendivalimisi.Vastav­alt­ valitsusega sõlmitud erikokkuleppele on Rahvaväel paljud samad õigused, mis politseil, kuigi selle liikmetel ei ole lubatud relva kanda.
21.04.2019
admin: Henn Põlluaasa käsul eemaldati riigikogust Euroopa Liidu lipud.Täna andsid riigikogu ees ametivande Ratase valitsuse liikmed. Istungil tekkis opositsioonil küsimus puuduvate Euroopa Liidu lippude kohta, mis on viimased paar aastat Valges saalis Eesti lipu kõrval seisnud.
29.04.2019
admin: Eesti Energia elektritoodang kahanes nimetatud tegurite koosmõjul aastaga viiendiku võrra, 2,2 teravatt-tunnini, ning Eestist sai esimeses kvartalis üle aastakümnete elektrit importiv riik. "See tähendab Eesti riigi jaoks struktuurset muudatust majanduses – kui varasemalt oleme teeninud elektri müügilt eksporditulu, siis nüüd peame ise elektri sisse ostma," lausus Avila.
30.04.2019
admin: USA presidendi Donald Trumpi reiting on pärast eriprokurör Robert Muelleri raporti avaldamist ja positiivseid uudiseid riigi majandusolukorrast kõrgem kui kunagi varem, selgus arvamusuuringute firm Gallup küsitluse tulemustest esmaspäeval.
07.05.2019
admin: Suurbritannia on sunnitud osalema Euroopa Parlamendi valimistel, kuna Briti parlamendis Brexiti-leppe ratifitseerimiseks pole enam piisavalt aega, ütles peaminister Theresa May kantseleiülem David Lidington.
07.05.2019
admin: Eile kohtus eaka naise surnuks sõitmises süüdi ja selle eest vangi mõistetud Raldit on varem karistatud nii liiklusrikkumiste kui ka naise peksmise eest. Eile mõistis Harju maakohus Raldi süüdi selles, et ta Sõle tänaval politsei eest põgenedes vigastas surmavalt jalakäijat, ning määras mehele karistuseks kolme aasta pikkuse reaalse vangistuse. Kuna tegemist on lühimenetlusega, läheb karistusest maha üks kolmandik ning lõplikuks karistuseks jääb 2 aastat vangistust. Raldi viidi karistust kandma otse kohtusaalist.
8d ago
admin: Euroopa on valinud. Nüüd otsustavad 28 inimest, kes tegelikult ametisse pannakse 9 Juba homme õhtul hakkavad Euroopa Liidu liidrid päris prae kõrval piltlikku EL-i võimupirukat jagama.
5h ago
admin: Kui varasematel aastatel on presidendi kantselei koos haridus- ja teadusministeeriumiga kutsunud pealinna roosiaeda tunnustusüritusele kõik kuldmedalistid, siis tänavu see nii pole: koolid said kindla arvu kutseid. Tartus tähendab see, et enamik kuldmedaliste jääb kutseta.
5h ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Photos
Events (4)
Tags
Photos
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.