Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Timeline
Yesterday
admin wrote
Ärilehele teadaolevalt said Saluveerile saatuslikuks talle eelmisest juhist Aavo Kärmasest jäänud liiga suured kingad, mida ta täita ei suutnud. Eesti Posti suurusel organisatsioonil on vaja juhiks head suhtlejat, käimatõmbajat, Saluveerist seda väidetavalt ei olnud. Kindlasti lisas vastuseisu uuele juhile asjade käik, kuidas Saluveer juhiks "pandi" - minister Urve Palo käsul lisati ta kandidaatide sekka ja sai ka lõppvooru.

Vastasel juhul olevat Palo ähvardanud kogu nõukogu välja... vaata rohkem vahetada. Palo ise eitas seda väidet. Toona viidati, et kui senine juht Aavo Kärmas soovis jõuliselt Hiina-suunalist äri jätkata, siis Palo meelest tuli tähelepanu pöörata rohkem kodumaisele postiteenusele.
19 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
admin wrote
«Vastavalt Eesti vabariigi kodakondsuse seadusele omandab laps Eesti kodakondsuse, kui tema sündimise ajal vähemalt üks tema vanematest on Eesti kodakondsuses. Jaak Valge selgituse kohaselt puudus Eesti kodakondsus nii Anvelt riigikukutajatest ja kommunistidest vanaisadel Jaan Anveltil ja Richard Majakul kui ka väga suure tõenäosusega nende abikaasadel. Valge hinnangul ei saanud seetõttu kodakondsust olla ka Nõukogude Liidus sündinud Andres Anvelti vanematel Jaanil ja Rosal,» ütles Põlluaas.
Põlluaas... vaata rohkem märkis, et kui sünnijärgne kodakondsus vormistati Andres Anveltile valeandmete alusel, tuleb see seaduse kohaselt tühistada.
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
4 days ago
admin wrote
Ameerika Ühendriikide diplomaat hoiatas, et Saksamaa otsus jätkata Läänemere põhja Venemaalt lähtuva gaasijuhtme Nord Stream 2 ehitamist võib tuua kaasa USA sanktsioonid.
4 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
Latest News
Tuntud ettevõtjad hakkavad riiki reformima: Eesti riik ei ole katki, kuid vajab tõsist uuenduskuuri.
7 days ago
 
Latest Articles
President Ilves kutsus ühes oma kunagises jõulutervituses olema sallivamad ja hoolivamad ning lõppevast aastast rääkides muretses sellepärast,et levima on hakanud halvustav suhtumine oma riiki… Kahjuks ei kõla need sõnad mehe suust, kes ise kasutab hämaraid skeeme riigilt raha saamiseks (Ärma talu kasutamine presidenditaluna, ekspresidendiproua hüvitise temaatika jne.) ning kelle otsused on kohati kummalised ja arusaamatud,just kõige siiramalt.
11.04.2018
 
1
Blogs

VALITSUS ON JUBA AASTAID JÄRJEKINDLALT RAKENDANUD NIINIMETATUD „ÕHUKESE RIIGI“ STRATEEGIAT KOOS SUHTUMISEGA, ET „KÕIK PROBLEEMID LAHENEVAD ISEENESEST, ISEREGULATSIOONI KORRAS.“ SELLISE SUHTUMISE TULEMUSENA PEAME TÕDEMA, ET SISERIIKLIK JULGEOLEK POLE OLNUD
admin 17.04.2018 0 8
Forum Posts
Public videos
latest
Public photos
latest
Recently Added Sites
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018 0 comments From admin
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018 0 comments From admin
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tegemist on sama absurdilõhnalise (nime poolest vähemalt) meediateosega kui näiteks BH Russland (Berline…
18.04.2018 0 comments From admin
Public Events
Upcoming
Empty
Outline
vanglaplaneet.ee — Vastupanu vaim
18.04.2018
0
nommeraadio.ee — NõmmeRaadio - radikaalne võrk!
18.04.2018
0
bhruzzland.balanss.ee — See sait sündis (01.aug.2007) tänu sellele, et Eestis levitatakse avalikult absurdse nimega vene propagandalehte "MK Estonia" (Moskovskii Komsomolets Estonii) e. "Eesti Moskva Kommunistlik noor". Tege…
18.04.2018
0
Tagatuba

 

 

Tagatuba on infoportaal rahvuslikult mõtlevale inimesele. Täpsemalt loe rubriigist "Abiks".

Lehe alumisest menüüst vali Language alt keeleks eesti keel, mis muudab olulise osa portaalist eestikeelseks!

Tagatuba FM playeri leiad lehe ülaosa vasakust nurgast!

Public polls
By admin 17.04.2018
By admin 17.04.2018
Members
latest
Quotes
"Meie iseseisvuse saavutamine oli ju kaugete unistuste saar, see oli kõige salajasema soovi täitumine, mille kättesaamisel rahvas aga pimestus suurest valgusest. Nüüd aga on nagu tekkimas tundemärgid, mis omased langevale riigile. Seda ei märka mitte üksi meie, vaid ka välisriigid on meid hakanud vaatlema haige riigina. On juba hakatud, nagu omal ajal Poolas, väljastpoolt meid "heatahtlikult" hoole alla võtma. On tunne, et meie praegu elame hädaohtlikus seisukorras ning rahvas ise peab selle välja arstima. "

Jüri Uluots

Shoutbox
admin: Keskkriminaalpolitsei teostab menetlustoiminguid Tallinna Sõle spordikeskuses, toimingute läbiviimiseks on kinni peetud spordikeskuse juht Toomas Ristlaan.
6d ago
admin: Kohalikud venelased kurdavad: padueestlasi leidub isegi Lasnamäel ja Ida-Virumaal! Poliitikud on süüdi, et eestlased vene keelt ei oska
5d ago
admin: Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid (Keskerakond) kirjutas sotsiaalmeedias, et Sõle spordikeskuse juhataja Toomas Ristlaane kinni pidamine ei tulnud talle üllatusena. Kaljulaidi sõnul peab Keskerakond tegema juhtunust väga tõsised järeldused.
5d ago
admin: Ameerika Ühendriikide diplomaat hoiatas, et Saksamaa otsus jätkata Läänemere põhja Venemaalt lähtuva gaasijuhtme Nord Stream 2 ehitamist võib tuua kaasa USA sanktsioonid.
4d ago
admin: Oleks äärmiselt kahjulik kompromiss mitte saata Tšehhi sõdureid Balti riikidesse, mida nõuavad kommunistid vastutasuks riigi uue valitsuse toetamise eest, teatas NATO sõjalise komitee esimees, Tšehhi kindral Petr Pavel eile Tšehhi televisioonis toimunud debatil.
19h ago
Featured News
Featured Articles
Categories
Arvamus (2)
Meid leiad ka:
https://twitter.com/teineeesti https://www.facebook.com/portaalTeineEesti/
World Map
Newsletter
Subscribe now for Tagatuba newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.