Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Värskemad artiklid
Kelle käes on ENSV KGB koputajate toimikud? Kuidas dokumendid Eestist välja viidi? Delfi avaldab kolmanda ja viimase osa kirjastuse Varrak uuest raamatust “ENSV KGB tegevuse lõpetamine”, mille autoriks on Harri Mägi, kes heidab pilgu terroriorganisatsiooni kulisside taha.
17.06.2018
 
President Ilves kutsus ühes oma kunagises jõulutervituses olema sallivamad ja hoolivamad ning lõppevast aastast rääkides muretses sellepärast,et levima on hakanud halvustav suhtumine oma riiki… Kahjuks ei kõla need sõnad mehe suust, kes ise kasutab hämaraid skeeme riigilt raha saamiseks (Ärma talu kasutamine presidenditaluna, ekspresidendiproua hüvitise temaatika jne.) ning kelle otsused on kohati kummalised ja arusaamatud,just kõige siiramalt.
11.04.2018
 
Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises tähenduses. Kui vähemuses olevad erandid välja arvata, siis enamiku jaoks tähendad ärimeheks olemine maksudega mängimist, liigkasuvõtmist, vahendustegevust, eurotoetustel ja odaval tööjõul põhinevat ärimudelit, võimalikult väikeseid kulutusi ning võimalikult suurt tulu, mis tagaks mõnusa äraolemise. Rehepaplus oma riigi ja kaaskodanike vastu on vaata et auasi või vähemasti ei peeta seda taunimisväärseks.
11.04.2018
 
Kategooriad