News

Minu kui arengutreeneri roll on suunata ja panna inimene mõtlema väljaspool kasti, et vaadata oma elule värske pilguga – leida eesmärgid, vahendid ja rakendada oma kogu potentsiaali nii era-kui tööelus,” lisab Sandra. “Samas ei ole arengutreener psühholoog, ei uuri mineviku asjades, ei ole mentor, kes ütleb ette, mida teha, ei ole nõustaja, vaid on suunaja.”

https://elu.ohtuleht.ee/1020402/sandra-vabarna-hakkab-arengutreeneriks-ukskoik-mis-etapis-elus-oled-alati-saab-astuda-sammu-edasi

 

Tagatuba: Taas uus "pehmeid väärtusi" kandev elukutse....   Enam pole võimalik oma elu elamisega ilma kõrvalise abita hakkama saada, selleks et olla terve ja teha sporti, on vaja personaaltreenerit, selleks et olla moodne ja šikk, on vaja stilisti, trenditeadlikku suunamuudajat, psühholoogi on nagunii vaja, kogu sotsiaalsüsteem on üles ehitatud aitamisele.... nüüd siis lisandub veel üks, kes peab aitama meil õnnelik olla....  Ikka suure raha eest! Tuleb tõdeda et ühiskond jaguneb kaheks: aitajad ja aidatavad... arvake ise kumbaid rohkem on.

12.12.2020
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Actions
Rating
0 votes
Recommend