Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Poliitnaelad
Kõik postitused
Täna
admin kirjutas
Kodanikuliikumise Ein Prozent ehk aktivist Volker Zierke leiab, et tänapäeval nimetatakse natsideks väga kergekäeliselt kõiki, kes pagulastesse kriitiliselt suhtuvad. «Me pole äärmuslased ja ei taha riiki kukutada. Mõni meie vaade on radikaalne, kuigi see pole iseenesest halb,» räägib noorteorganisatsiooni Identitäre Bewegung esindaja Daniel Fiß. Ta leiab, et vasakpoolsete juhitud riigis toimub süstemaatiline parempoolsete allasurumine: «Saksamaal võid sa end vabalt vasakpoolseks nimetada. Kui ma... vaata rohkem end aga parempoolsena defineerin, mõistetakse mind hukka. Selle pärast meid kardetaksegi, et me vallandame ühiskonnas demokraatliku vastandumise.»
6 tundi tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
2 päeva tagasi
admin kirjutas
“Muuhulgas käis artiklist läbi Eerik Heldna nimi. Kas keegi on uurinud põhjalikumalt tema tegemisi? Ta näiteks lahkus ametikohalt KAPO-s väga järsku ilma selge põhjendusega. Võib-olla on tema lahkumise taha midagi enamat? Teda natuke teades võin öelda, et ta on väga kättemaksuhimuline, järjekindel ega kõhkle võimu kuritarvitamast, et oma tahtmist saada. Tema on kindlasti keegi, kellele kunagi ei tohiks võimu anda,” räägib kodanik.
2 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Peeter Espak:
"Oleme praegu olukorras, kus eri vaatenurkadest ründab Eesti identiteeti peaaegu samadel alustel nii Kremli propaganda idast kui ka ideologiseeritud humanitaarteadus läänest. Kahe ideoloogilise tule vahel iseendaks jäämine määrab ära ka selle, kas Eesti kultuur ja riik jäävad püsima. "
3 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
3 päeva tagasi
admin kirjutas
Erkki Bahovski leiab vastualuses Evelyn Höglundi artiklile, et rootslaste natsismilembusega Rootsi Demokraatide valimistulemust põhjendada ei saa ja seetõttu ei peaks immigratsioonivastaseid erakondi automaatselt natsistlikeke nimetama.
3 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
5 päeva tagasi
admin kirjutas
Eesti, Läti ja Leedu rahandusministrid allkirjastasid täna ühispöördumise Euroopa Liidu järgmise seitsmeaastase eelarve osas, mis puudutab eurorahasid. Seejuures lubavad kolm riiki, et on nõus rohkem raha eelarvesse andma, küll aga mitte tingimustel, mis EL seni on välja pakkunud.
Ühtlasi toovad kolme riigi esindajad toovad välja, et on valmis oma panust Euroopa Liidu eelarvesse suurendama, tagamaks ühtekuuluvuspoliitikale piisavat rahastust. Seejuures toonitavad nad küll, et Euroopa Komisjoni... vaata rohkem poolt välja pakutud kavandatud kärped ühtekuuluvuspoliitikas, omapanuse kuni mitmekordne kasv ning eraldiste vähendamine Balti riikidele perioodiks 2021-2027 on aga liiga suured ega ole kooskõlas riikide jõukuse kasvuga.
5 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Kõige suurema kuluga riigieelarves on sotsiaalvaldkond ja nagu kinnitas rahandusminister Toomas Tõniste, kasvavad selle valdkonna kulud veelgi.
Mitte ainult pensionide ja toetuste tõstmise tõttu - nimelt selgus töövõimereformi käigus, et tegelikult ei toonudki see tööturule nii palju piisavalt kõbusaid inimesi, kui loodeti. „Süvitsi analüüsides on kulu 30 miljonit suurem, sest suurem osa neist on päriselt töövõimetud. Võrreldes eelmise aastaga kasvab kulu 92 miljonit eurot. Koos pensionide... vaata rohkem ning peretoetuste ja -hüvitistega on kasv juba 200 miljonit eurot," nentis Tõniste.
5 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
8 päeva tagasi
admin kirjutas
Siiski jäi ta paljudele rühmakaaslastele meelde ühe asjaga. Nimelt soovis ta, maksku, mis maksab, pääseda Meegomäe lahingukooli kolmekuulistele nooremallohvitseri kursustele. Pärast sõduri baaskursust see tal paraku ei õnnestunud. Rühmakaaslased ei suuda täpselt meenutada, kas ta kukkus sisseastumiskatsetel läbi või polnud lihtsalt piisavalt pädev Meegomäele minekuks. Metsavas oli mustas masenduses ning kurtis oma häda nii rühmakaaslastest poistele kui ka ülemustele. Suure mangumise peale saadeti... vaata rohkem Metsavas Meegomäele järgmise satsiga. See oli üsnagi haruldane juhtum, sest üldjuhul sedasi kellelegi tol ajal vastu ei tuldud, kes sai, see sai, kes jäi, see jäi.
Saatuse iroonia on aga selles, et tõenäoliselt oli Riho Terras Vahipataljoni ülemana ise see, kes spioon Metsavase karjäärile oma allkirjaga tõuke andis.
8 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
9 päeva tagasi
admin kirjutas
Sest meil on vaja ju kõigi ees pugeda. Pugeda Brüsseli ees, pugeda Moskva ees, pugeda siinsete venelaste ees. Kõigi ees, välja arvatud nende ees, kelle kätega ja kelle tarvis see riik tegelikult loodud on ehk eestlaste ees.
9 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Pence on pettunud Obama naasmises valimiskampaaniasse
«Tõsi on see,» ütles Pence, «Ameerika rahvas lükkas 2016. aastal tagasi Barack Obama poliitika ja suuna, kui nad valisid presidendiks Donald Trumpi.»
10 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
12 päeva tagasi
admin kirjutas
Tagasi selle juurde, miks ma ei oleks jalaväe rühmaülemana tahtnud enda üksuses näha vene soost kaitseväelasi. Ma ei tea, mis on nendega juhtunud lapsepõlves, küpsemise aastatel, kaitseväeteenistuses olles. Kuidas talle mõjus 1994. aastal välja hõigatud tees tsiviilokupatsioonist, mis muutis tema ja tema perekonna automaatselt okupantideks? Mida ta tundis 2007. aasta pronksiööl? Mida ta pidi üle elama keelemudeli 60/40 läbiusrumisel vene koolides? Millise tundega ta kuulas ühe endise kaitseministri... vaata rohkem tänitamist stiilis "sisserändaja poeg, ükskõik mis värvi erakonnast, sa ole ettevaatlik...."? Vene rahvusest sõjaväelasele võib kriisolukorras tulla meelde, et Eesti vabariik on temaga käitunud nagu külm ning kalk võõrasema. Ja siis ta võib küsida endalt – aga miks ma pean teda üldse kaitsma; seda riiki, mis on mulle alati mõista andnud, et ta talub mind vaid olude sunnil?
12 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments