Rahvusliku väärikuse eest!Parema isamaa nimel!Meie Eesti on teine Eesti!

Poliitnaelad
Kõik postitused
Täna
admin kirjutas
Eesti Välisluureameti peadirektor Mikk Marran ütles reedel USAs Aspeni julgeolekufoorumil, et avaliku elu tegelaste, nagu ajakirjanike, diplomaatide, äriinimeste ja poliitikute seast on leitud inimesi, kelle näol on arvatavasti tegemist Vene mõjuagentidega.
„Me oleme tuvastanud poliitikutest, ajakirjanikest, diplomaatidest, äriinimestest koosneva võrgustiku, mis hõlmab tegelikult Venemaa mõjuagente ja kellele öeldakse, mida neil tuleb teha,“ ütles Marran. „Me näeme selgesti, et need inimesed... vaata rohkem suruvad peale Vene agendat.“
4 tundi tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
Eile
admin kirjutas
Riik tellib 83 333 euroga uuringu, et välja selgitada karmi aktsiisipoliitika ja lokkava Läti piirikaubanduse mõjud ettevõtlusele ja laiemalt majandusele.
Eile 0 likes 0 comments 0 comments
2 päeva tagasi
admin kirjutas
36-aastane somaal tungis 28. aprillil Vänersborgis naise korterisse, haaras puust mõõga ning asus naist tema lapse nähes jõhkralt vägistama. Ta surus mõõga naisele vagiinasse, samal ajal karjudes “Hoor!” ja “Sa vajad sama suuri peeniseid!”. Juhtumi tunnistajaks olnud tütar rääkis naispolitseinikule, et ta nägi kuidas Mahamed tema ees emale puust mõõga sisse torkas.
Vänersborgi kohus mõistis Somaalia mehe selle teo eest kaheks ja pooleks aastaks vangi, kuid karistus võib väheneda kolmandiku... vaata rohkem võrra, mis tähendab reaalselt 1 aasta ja 8 kuud vangistust. Vänersborgi kohus keeldus meest riigist välja saatmast, viidates “turvalisuse olukorrale” Somaalias. Ehk inimõigused, mis justkui kohalike suhtes ei kehti, päästsid jõhkra kurjategija deporteerimisest ning ta on peale karistuse kandmist jälle Rootsi tänavatel liikumas ja võib-olla veel hullemaid tegusid sooritamas.
2 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
3 päeva tagasi
admin kirjutas
Asendustegevustest võiks lõpuks asuda reaalsete tegudeni ja hirmkalli ning rahva õiglustundega vastuolus oleva nimevahetuse asemel tegeleda haigekassa sisulise arendamisega, kirjutab Vabaerakonna Tartu juhatuse aseesimees Vahur Kollom.
3 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
4 päeva tagasi
admin kirjutas
Peale selle aga heidab riigikontrolör Janar Holm siseministrile Andres Anveltile ette piirirajatiste liiga kõrget maksumust, eksimusi aja- ja rahastamishinnangutes, alternatiivide puudumist ja paljut muudki.
Uued Uudised aga juhivad tähelepanu ühele aspektile siseministri vastuses riigikontrolörile. Anvelt rääkis nimelt ERR-ile, et praegusele piiriehituse variandile oleks ainuke alternatiiv see, et riik suurendataks piirivalvurite arvu, aga see ei ole tema hinnangul õige lähenemine, sest Eestis... vaata rohkem ei oleks piirivalvureid kuskilt võtta.
Siit kumabki läbi suurim probleem, mille on loonud Ansipi, Rõivase ja Ratase valitsused – meil pole kuskilt võtta OMA inimesi, sest need töötavad Soomes ja on seal oma elu sisse seadnud. Ei Reformi- ega Keskerakond pole pidanud vajalikuks eestlasi kodumaale tagasi tuua, vaid on pigem nende lahkumist soodustanud, andes rohelise tule rahvastiku väljavahetamiseks slaavlaste, araablaste ja neegrite vastu.
Võimulolijad ja maailmakodanikest ettevõtjad võivad tuua ukrainlasi ehitustele, venelannasid Maxima kauplustesse, aafriklasi ülikoolidesse ja süürlasi sotsiaaltoetuste peale elama, kuid nad ei saa panna Keenia neegrit piirivööndi valvekaamera ette ega valgevenelast piirirajal patrullima. Seda isegi mitte siis, kui president Kaljulaid nad eelnevalt pidulikult eestlasteks nimetab.
4 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
5 päeva tagasi
admin kirjutas
Eesti on selgelt lahkumas odava tööjõuga riikide hulgast, kuid pole jõudnud veel kõrge tootlikkusega riikide hulka – suur oht on jäädagi nende kahe kuhja vahele, märkis SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik teise kvartali tulemuste kommentaaris.
5 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
admin kirjutas
Kõigile antud võimalust teha ettepanek mõni ala looduskaitse alla võtta kasutatakse tuuleettevõtjate hinnangul arenduste blokeerimiseks, mistõttu soovivad nad, et niisuguse ettepaneku saaks teha ainult kindlatele reeglitele vastavad organisatsioonid. Keskkonnaminister aga seaduse muutmiseks vajadust ei näe.
5 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
6 päeva tagasi
admin kirjutas
Lõuna Ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Marja-Liina Talimaa sõnul on inimese süütamine erakordselt jõhker tegu, millele tuleb reageerida täie tõsidusega. „Esialgsetel andmetel tekkis omavahel tuttavate meeste vahel pärast liigset alkoholitarbimist tüli. Kuna kellegi põlema panemine on eriti jõhker, pidid mehed ju mõistma, et nende teo tagajärjel võib kannatanu suure tõenäosusega surma saada. Kannatanul oli õnne, et ta leekidest omal käel jagu sai. Seega oli nende tegu politsei ja prokuratuuri... vaata rohkem hinnangul kvalifitseeritav tapmiskatsena, mis on toime pandud piinaval või julmal viisil ja seoses röövimisega või omakasu motiivil, ehk mõrvakatsena,“ ütles Talimaa. „Kahte ründajat on varem korduvalt isikuvastaste kuritegude eest kriminaalkorras karistatud. Tundub, et senised karistused ei ole meeste õiguskuulekale teele juhtimiseks olnud piisavad ja seetõttu pidas prokuratuur vajalikuks taotleda kahtlustatavate vahistamist,“ lisas prokurör.
6 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
8 päeva tagasi
admin kirjutas
Minu soovitus on küsida endalt, mida sa tegid siis, kui sinu piirkonnast inimesed Soome läksid, sest sa ei maksnud neile üle miinimumpalga. Nüüd oled hädas, vaata peeglisse. Ja sa tahad jätkuvalt maksta miinimumpalka, kuigi Soomes olevad eestlased oleksid nõus Eestisse tagasi tulema ka siis, kui saaksid siin 1000 eurot palka. Nad ei küsi 3000 eurot.
8 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments
10 päeva tagasi
admin kirjutas
Dmitri Klenski: "Okupatsiooni ei toimunud. Aga muidugi toimus kurjus eesti rahva vastu."
10 päeva tagasi 0 likes 0 comments 0 comments