Timeline
All posts
Yesterday
parimmax wrote
Ettevõtja vastus Kaja Kallase üleskutsele jääda koju: sa viibutad näpuga, aga jätad tublid Eesti inimesed raskel ajal hätta. Unusta eelarvetasakaal!
14 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
parimmax wrote
Eesti on oma elanikke Covid-19 pandeemias toetanud samaväärselt kui Valgevene ning Aafrika riigid, jäädes Euroopa riikidest kaugele maha, selgub Our World Data andmetest.
21 hours ago 0 likes 0 comments 0 comments
Yesterday
parimmax wrote
Abielureferendumiga seotud meediakajastus ja avalik arutelu rahvusringhäälingus ja Eesti suuremates erameediakanalites oli tuntavalt kallutatud abielureferendumi vastu ja samasooliste paaride abielu toetavalt, kirjutab MTÜ Meedia Uurimise Keskuse juht, endine ajakirjanik Aldo Maksimov.
Yesterday 0 likes 0 comments 0 comments
parimmax wrote
Saate võttis ühismeedias teemaks kodanikuliikumise «Eesti kool on eesti keele kodu» juht Triin Teramäe, kelle MTÜ Kultuuritegijad sai eelmise aasta lõpus toonaselt võimuliidult 15 000 eurot katuseraha. Ta on pidanud häbiväärseks Kallase toetatavat vene-eesti segakoolide ideed. «Sisuliselt on see Eesti 200 poliit­ideoloogia, mida propageeritakse,» lausus Teramäe Postimehele.
Seekord olid aga Teramäe jaoks eriti hingekriipivad Kallase ema Ljubova Kallase sõnavõtud. «Oli äärmiselt häbiväärne,... vaata rohkem et ­inimene, kes on elanud 50 aastat Eestis, räägib kaks päeva enne meie vabariigi aastapäeva sellest, et tema ei räägi uhkusega eesti keelt ning on sundinud kõik eestlastest mehed rääkima vene keeles. Kristina Kallas peab samas oma jutu järgi ennast integratsiooniguruks. See oli võigas, mis seal saates oli.»
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
parimmax wrote

Arkadi Popovi mantlipärija Lilian Lääts: koroona teise lainega on mindud liiga liberaalset teed
2 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
3 days ago
parimmax wrote
Vaatan iga päev uudised ja ei saa aru: kas praegu meil on kriis või ei ole? Kui vaadata haigeksjäänute ja haiglas olevate inimeste arvu, siis nagu oleks. Kui aga ma vaatan, mida valitsus teeb, siis oleks elu nagu tavaline.
Aare Lapõnin
3 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
5 days ago
parimmax wrote
"Ükski riik, kes on saanud Euroopa Liidus viiruse kontrolli alla, pole saanud seda mitte vaktsiinide abil, vaid piirangutega. On pandud valeootused, et vaktsiin viirust kiiresti ohjata," ütles Kiik.
5 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
10 days ago
parimmax wrote
Mart Helme: "Ei ole mõtet näpuga näidata eelmise valitsuse peale. Teie olete olnud kolm nädalat ametis, aga teie kõrval olev koroonaminister on olnud seal kaks aastat ja on ka viimaste kuude jooksul pidanud tegelema sellesama tööga, millega ta tegeles eelmises valitsuses. Ja kui te ütlete, et eelmises valitsuses tehti kõik valesti, siis võib-olla te peaksite mõtlema selle ministri väljavahetamise peale, sest see minister ei ole ju sel juhul hakkama saanud."
10 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
12 days ago
parimmax wrote
„Suuri saavutusi pole Eesti eksportijad Skandinaavia turul suutnud viimase kahe aasta jooksul ette näidata,” tõdeb SEB Panga majandusanalüütik Mihkel Nestor. Kas olukord ongi nii hapu?
12 days ago 0 likes 0 comments 0 comments
13 days ago
parimmax wrote
Me peaks olema ettevaatlikud mängudega, kus kõik, mis on teistmoodi tembeldatakse valeks ja ohtlikuks. Sõnadel on suur jõud.
13 days ago 0 likes 0 comments 0 comments