• admin
    "Sest näha on siin juba, et ka Poola ja Itaalia on nende riikidega ühinenud, kes ei taha sellele dokumendile alla kirjutada. Mina näen seda sellise protestina, et riigid tunnetavad, et nende suveräänsust hakatakse piirama. Ja kuna migratsioon on olnud alati selline teema, mida riigid peavad väga iseenda suveräänsusesse sekkumisena, siis igasugune väljaspoolt tulev surve piire avada või midagi loota migratsioonipoliitikas, seda nähakse ohuna," sõnas Roots.
    Ta rääkis, et riigid ei ole migratsiooni probleemidega tegelemisel näinud seda abi, mida Euroopa Liit on lubanud. "Pigem on see selline protestiaktsioon, et me ei ole nõus enam kokku leppima mitte milleski, enne kui me ei saa oma kodus probleemi ära lahendatud. Me ei suuda hakkama saada sellega, millega me peame hakkama saama ja me ei taha võtta endale mitte mingisuguseid uusi kohustusi ega anda mitte mingisuguseid lubadusi," lisas ta.
    "Sest näha on siin juba, et ka Poola ja Itaalia on nende riikidega ühinenud, kes ei taha sellele dokumendile alla kirjutada. Mina näen seda sellise protestina, et riigid tunnetavad, et nende suveräänsust hakatakse piirama. Ja kuna migratsioon on olnud alati selline teema, mida riigid peavad väga ise...Rohkem...
    Nov 7
    0 0