admin

Rahvuslus ei ole puue....

Photo Albums

Blog

 • Aeg ja elu on näidanud, et eestlasest ei saa ärimeest, vähemalt mitte selle sõna klassikalises t...
  · Oct 24
 • President Ilves kutsus ühes oma kunagises jõulut ervituses olema sallivamad ja hoolivamad ning lõ...
  · Oct 24
 • Valitsus on juba aastaid rakendanud nii-nimetatud õhukese riigi strateegiat koos su htumisega, et...
  · Oct 23

Newsfeed

 • admin
  Saksamaa kaitsejõudude Bundeswehri eriüksuses KSK oli ligi 200-liikmeline rühm, kes kavatses hakata hukkama poliitikuid ja pagulasi.
  Tegemist oli eriüksuse praeguste ja endiste liikmetega. Rühm tegi ettevalmistusi päevaks X, mil operatsioon pidi käivituma. Teiste seas oli kavas tappa roheliste liider Claudia Roth, välisminister Heiko Maas ja endine liidupresident Joachim Gauck, edastas Saksa väljaanne Focus.
  Operatsioon oli kavas käivitada siis, kui Saksamaa oleks jäänud jänni avaliku korra säilitamisega. Ametivõimud suutsid grupi paljastada enne, kui nad jõudsid hakata hukkamisi toime panema.

  Sihtmärkide hulgas olid ka pagulasorganisastioonide juhid. Grupi liikmete arv kasvas pärast seda, kui liidukantsler Angela Merkel lasi 2015. aastal Saksamaale sisse ligi miljon pagulast.

  Politsei arvas algul, et tegemist oli mingi purjus peaga välja mõeldud asjaga, aga ülekuulamisel tunnistas tõe üles üks endine õhuväe komandör. Vandeseltslased kuulusid rühmitusse Uniter, mis loodi 1996. aastal, et hoolitseda sõdurite eest, kes olid käinud missioonidel Aafrikas ja Afganistanis. Uniter on sellise jutu ümber lükanud.
  Saksa ametivõimud on puistanud ka sõjaväelisi treeninglaagreid Austria ja Šveitsi piiril.
  Saksamaa kaitsejõudude Bundeswehri eriüksuses KSK oli ligi 200-liikmeline rühm, kes kavatses hakata hukkama poliitikuid ja pagulasi.
  Tegemist oli eriüksuse praeguste ja endiste liikmetega. Rühm tegi ettevalmistusi päevaks X, mil operatsioon pidi käivituma. Teiste seas oli kavas tappa rohelist...Rohkem...
 • admin
  admin uploaded 1 new photo to 1 album
  Nov 9
  0 0
 • admin
  Varssavi ringkonnakohus tühistas linnapea otsuse keelata 11. novembril Poola taasiseseisvumise 100. aastapäeval rahvuslaste marss.
  Nov 9
  0 0
 • admin
  KÜSITLUS: sakslased soovivad Angela Merkeli lõplikku lahkumist
  Nov 9
  0 0
 • admin
  Kaitseväe salajased dokumendid rippusid aastaid avalikult internetis
  Nov 9
  0 0
 • admin
  Kui seni on Nordica aina uusi liine avanud ja lennukeid soetanud, siis eile otsustas juhtkond pidurit tõmmata: kinni pannakse kolm Tallinnast väljuvat regulaarliini ja kahjumliku koduturu asemel kiigatakse rohkem välisturgudele.

  Tagatuba: Rahvuslik lennuliin peaks eelkõige olema meie enda vajaduste rahuldamiseks.
  Nov 9
  0 0
 • admin
  Euroopa Komisjon otsustas saata Eestile põhjendatud arvamuse ja Taanile märgukirja, kuna need ei ole siseriiklikku õigusesse täielikult üle võtnud neljandat rahapesuvastast direktiivi. Kui kahe kuu jooksul Komisjoni nõutud muudatusi sisse ei viida, võib Komisjon riikide vastu Euroopa Kohtusse pöörduda.
  Nov 8
  0 0
 • admin
  Neljapäevasel valitsuse istungil teeb rahandusminister Toomas Tõniste ettepaneku asendada Ühendkuningriigi poolt Euroopa Investeerimispangas märgitud kapital, suurendades Eesti sissemakstavat kapitali ligi 3 miljoni euro võrra.
  Nov 7
  0 0
 • admin
  Riigikogulane: meie palk on säästmiseks liiga madal

  Tagatuba: Ja kuidas peaks säästma lihtne eesti kodanik?? Millest?
  Riigikogulane: meie palk on säästmiseks liiga madal
- ärileht.ee
  Riigikogulane: meie palk on säästmiseks liiga madal - ärileht.ee
  Suur osa riigikogu majanduskomisjoni liikmetest ei tegele riigikogulase palgast investeerimise ega säästmisega ning ei oma toidukulude kohta ülevaadet, kirjutab portaal raha.geenius.ee - DELFI
  Nov 7
  0 0
 • admin
  50% palgatõus: haigekassa juhatuse liikmete palku tõsteti 2000 euro võrra

  Tagatuba: Millal saab meie mõõt täis ja oleme valmis tulema tänavale õiglust nõudma??
  50% palgatõus: haigekassa juhatuse liikmete palku tõsteti 2000 euro võrra
- ärileht.ee
  50% palgatõus: haigekassa juhatuse liikmete palku tõsteti 2000 euro võrra - ärileht.ee
  Haigekassa juhatuse kahe liikme,Maivi Parve ja Pille Banhardi palk tõusis tänavu 2000 euro võrra ehk 50%, nõukogu aseesimees Peep Peterson põhjendab seda soolise diskrimineerimise vältimisega, vahendab Äripäev. - DELFI
  Nov 7
  0 0
'':
fade
slide
Rating: